BEAUTYBOX BRONZE METALLICS Sada štětců

Balík obsahuje štětec na pudr, na make-up a univerzální detailní štětec

  • 688 Kč 139 Kč –20 %
  • Na dotaz
549 Kč
Kategorie: Beautyboxy
Položka byla vyprodána...
 

OBSAH BEAUTYBOXU:

1) M09 MODA METALLICS Detailní štětec na make-up, pudr, tvářenku či bronzer

Štětec POINTED FOUNDATION z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je skvělým pomocníkem pro nanášení tekutého make-upu nebo pudru, zároveň ho můžete využít i pro aplikaci tvářenky nebo bronzeru.

2) M10 MODA METALLICS Štětec na make-up

Štětec ANGLE FOUNDATION z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je skvělým pomocníkem k precizní aplikaci make-upu, zejména okolo očí a nosu.

3) M11 MODA METALLICS Štětec na pudr

Štětec STIPPLER z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je ideální na tupování pudru nebo tekutého make-upu, a zaručuje tak přirozeně vypadající finish.

Royal and Langnickel MODA METALLICS


Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.