BEAUTYBOX GOLD METALLICS Sada štětců

 
  • 1 z 4
 

Balík obsahuje štětec na kouřové líčení, oční stíny a oční linky.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 499 Kč
Ušetříte 100 Kč (–20 %)
399 Kč
Kód produktu 1468
Značka Royal & Langnickel
Webová stránka značky beautyusa.royalbrush.com/
Kategorie Beautyboxy
Položka byla vyprodána...
 

OBSAH BEAUTYBOXU:

1) M15 MODA METALLICS Štětec na kouřové líčení

Štětec SMOKY EYE z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny slouží k precizní aplikaci očních stínů pro dramatický pohled.

2) M19 MODA METALLICS Štětec na oční stíny

Štětec SHADER z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je perfektním pomocníkem při nanášení očních stínů.

3) M21 MODA METALLICS Štětec na oční linky

Štětec ANGLE EYELINER z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je perfektní pro definování linie řas nebo obočí.

Royal and Langnickel MODA METALLICS


Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.