BEAUTYBOX SILVER METALLICS Sada štětců

 

Balík obsahuje štětec na pudr, na konturování, na tvářenku, na make-up a na rozjasňovač

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 1 242 Kč
Ušetříte 253 Kč (–20 %)
989 Kč
Kód produktu 1462
Značka Royal & Langnickel
Webová stránka značky beautyusa.royalbrush.com/
Kategorie Beautyboxy
Položka byla vyprodána...
 

OBSAH BEAUTYBOXU:

1) M01 MODA METALLICS Štětec na pudr 

Štětec POWDER z řady MODA METALLICS je s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny perfektním pomocníkem k bezchybnému nanášení pudru.

2) M03 MODA METALLICS Štětec na konturování

Štětec CONTOUR z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je nepostradatelným pomocníkem k perfektní kontuře tváře.

3) M04 MODA METALLICS Štětec na tvářenku

Štětec BLUSH z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je nepostradatelným pomocníkem k perfektnímu zvýraznění lícních kostí.

4) M05 MODA METALLICS Štětec na make-up a tvářenku

Štětec BUFFER z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny je vhodný pro nanášení minerálního make-upu, pudru nebo tvářenky pro zvýraznění lícních kostí.

5) M12 MODA METALLICS Štětec na rozjasňovač

Štětec HIGHLIGHT AND GLOW z řady MODA METALLICS s metalickou rukojetí a syntetickými vlákny pomůže pleť rozzářit.

 

Royal and Langnickel MODA METALLICS


Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.