BEAUTYBOX SPA PACK Péče o tělo

1408

Balík obsahuje CANAAN sůl do koupele, bahenní tělovou a pleťovou masku a mýdlo s minerály z Mrtvého moře

  • 1 346 Kč 347 Kč –26 %
  • Skladem
999 Kč
Kategorie: Beautyboxy
 

OBSAH BEAUTYBOXU:

1) CANAAN BAHENNÍ PLEŤOVÁ MASKA

Pleťová maska regeneruje metabolismus pokožky, podporuje její hydratační schopnosti a obnovuje její celkový vzhled. Kombinuje tyto unikátní vlastnosti a na minerály bohatý CSE Komplex™, který pokožku regeneruje a zklidňuje její podráždění.

Použití: 1-2x týdně naneste rovnoměrně na celou tvář. Vyhněte se očnímu okolí. Nechte působit 2-3 minuty, poté důkladně smyjte. Naneste hydratační krém nebo výživný krém na obličej od značky Canaan.

Objem: 50 ml

2) CANAAN BAHENNÍ TĚLOVÁ MASKA

Maska obsahuje unikátní CSE Komplex™ a 21 minerálů, které napomáhají udržovat zdravou pokožku a poskytují jí trvalou a přirozenou ochranu. Bláto také obsahuje miniaturní minerální zrna, která pronikají do pórů kůže, kde působí nejefektivněji. Maska absorbuje přebytečné oleje a odumřelou pokožku, což umožňuje tvorbu nové vrstvy pokožky. 

Použití: Aplikujte rovnoměrně na celé tělo. Nechte působit 8-15 minut, poté opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se pohmožděné nebo infikované pokožce.

3) CANAAN SŮL DO KOUPELE Z MRTVÉHO MOŘE

Složení koupelové soli je bohaté na sole a minerály z Mrtvého moře. Díky Canaan si můžete užívat tyto blahodárné složky z pohodlí Vašeho domova. Obsahuje 21 minerálů a unikátní CSE Komplex™, tato kombinace Vám poskytne nezapomenutelný koupelový zážitek!

Použití: Naplňte vanu teplou vodou. Vsypte přiměřené množství soli do vany. Doporučuje se koupel po dobu nejdéle 15 minut. Pokud trpíte vysokým krevním tlakem, poraďte se o používání této soli se svým lékařem. 

4) CANAAN BAHENNÍ MÝDLO S MINERÁLY Z MRTVÉHO MOŘE

Díky 21 minerálům z Mrtvého moře, unikátnímu CSE Complexu ™ a minerálnímu bahnu toto aromatické mýdlo napomáhá důkladně osvěžit pokožku. Nejen, že obsahuje vysoce hydratační složky a důkladně pleť vyčistí, ale toto bahenní mýdlo s vyváženým PH funguje i jako účinný peeling pro odstranění odumřelých buněk pokožky.

Welcome to Canaan cosmetics


Produkty značky Canaan Skincare obsahují bohaté přírodní ingredience, které napomáhají vyživovat pokožku a obnovovat její původní krásu. Hlavní složkou těchto produktů je takzvaný Canaan Skincare Energizer™ Komplex, který kombinuje vysoce výživné minerály z Mrtvého moře s dalšími blahodárnými rostlinnými výtažky.

Proces výroby těchto produktů začíná u samotné sklizně minerálů v oblasti Mrtvého Moře - místě, které se dá považovat za největší přírodní lázně na Zemi. Tato starobylá kotlina je bohatá na nerosty a živiny, které se během tisíciletí formovaly v tamních vodách a podél břehů. Oblast Mrtvého moře má nejbohatší koncentraci minerálů na planetě. Mnohé výzkumy dokázaly, že tyto látky jsou životně oblíbené při výrobě kosmetických produktů, které pomáhají udržovat zdravou pleť.

Složením unikátního komplexu CSE ™ je směs blahodárných rostlinných výtažků. Hlavními jsou takzvaný plantain leaf, John’s Wort a Marshmallow Root. Tajemství těchto pouštních rostlin bylo rodákům pouště známé po celá staletí.  Jejich blahodárné složení bylo odpradávna využíváno k výrobě řady léků a balzámů.

Při výrobě produktů k péči o pleť společnost Canaan využívá přírodní účinné složky, které pomáhají hydratovat, zklidnit a regenerovat pokožku. Jedinečný komplex také napomáhá uzdravovat, posilovat, vyživovat a zvlhčovat pokožku těla, která tak zůstává pružná, uvolněná a svěží.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.