Novinka

UNICSKIN Detoxikační léčebné ampulky

UNIC30-DAY SKIN MIRACLE DETOX TREATMENT VIALS - koncentrovaná detoxikační noční léčba navržená k intenzivní regeneraci pokožky po dobu jednoho měsíce

 


  • Skladem
3 699 Kč
Kategorie: Hydratace a výživa
 

Koncentrovaná detoxikační noční léčba navržená k intenzivní regeneraci pokožky po dobu jednoho měsíce.

Složení produktu je inspirované kosmetickými rituály z Asie a je ideální pro hodně namáhanou pleť. Ampulky účinně bojují proti volným radikálům a mají liftingový efekt na pleti poškozené jejími hormonálními změnami a stárnutím. Složení výrazně snižuje výskyt výrazových linií a minimalizuje i hluboké vrásky, navíc navrací pleti její záři a pevnost.

Kombinuje dvě aktivní složky odvozené z Vitamínu C, AA2G a RonaCare®, které jsou odolnější vůči oxidaci a jsou celkově účinnější. S pravidelným působením Glucoside Ascorbylu (AA2G) po dobu 30 dní zesvětluje a čistí pleť, a to díky zabránění tvorby melaninu. RonaCare® získaný z askorbyl-fosfátu hořečnatého, poskytuje stejné projasňující a protistárnoucí účinky jako vitamín C, ale klinicky bylo prokázáno, že ještě lépe. Složení také zahrnuje technologii Celldetox®, která aktivuje proces detoxikace kožních buněk, snižuje hladinu oxidace proteinů, omezuje hladinu peroxidace lipidů a v důsledku toho obnoví lesk a záři nečištěné a unavené pleti. Je také obohacen o kmenové buňky pomeranče, které zvyšují účinnost produktu proti vráskám, obnovují pokožku a zvyšují její pevnost a pružnost. Díky neutrálnímu pH složení je produkt vhodný pro všechny typy pleti, nezpůsobuje žádné kožní reakce jako zarudnutí nebo pnutí citlivé pokožky, a posiluje redukci pórů mastné pleti: pleť bude znovuzrozená a zářící, a to pouze za jediný jeden měsíc ošetření.

Vysoce doporučeno pro: pleť kuřáků, speciální přípravu pleti např. před svatbou, pleť žadonící po spánku a světlu, zklidnění pleti po kosmetickém ošetření

Klíčové aktivní (účinné) látky:

  • AA2G® (získané z vitamínu C, stabilizováno enzymatickým procesem)
  • Rona Care® (askorbyl-fosfát hořečnatý, získaný z nejstabilnější formy vitamínu C)
  • Celldetox® (okamžitě zvýrazňuje záři obličeje)
  • Kmenové buňky pomeranče (působí proti vráskám, navrací pleti záři, obnovuje pokožku a zvyšuje její pevnost a pružnost)

UNICSKIN je dermokosmetika vyráběná ve Španělsku. Nabízí opravdu efektivní péči pro všechny typy pokožky. Jejím heslem je účinnost a jednoduchost při používání produktů. Firma vytvořila koncept „Efficient Beauty – Účinná krása“, který se zakládá na snížení počtu používaných produktů a zároveň maximální koncentraci aktivních látek. Ve složení pak vynechává další „plniva“, která pro pokožku nepředstavují žádné reálné výhody.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.