1001 REMEDIES Antibakteriální osvěžovač vzduchu (100 ml)

Aromaterapický sprej do pokoje 1001 Remedies PurAir působí jako antivirový a antibakteriální sprej i jako osvěžovač vzduchu

  • 799 Kč 480 Kč –60 %
  • Vyprodáno
319 Kč
Kategorie: Doplňky
Položka byla vyprodána...
 

Aromaterapický sprej do pokoje 1001 Remedies PureAir, který působí zároveň jako osvěžovač vzduchu, je 100% přírodní a je tvořen směsí několika esenciálních olejů. Působí antivirově a antibakteriálně, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Po jeho aplikaci se v místnosti budete cítit jako znovuzrození a plní energie.

Objem: 100 ml

 

Ingredience:

Skořicový esenciální olej s jeho silnými antivirovými a antibakteriálními vlastnostmi posílí Vaši přirozenou imunitu. Dalším důležitým aromaterapickým olejem je Ravintsara, který s jeho antimikrobiálními vlastnostmi obalí Váš domov ochranným štítem, který Vám umožní dýchat čistší vzduch. Vůně mátového oleje Vám přinese oživení a svěžest. Eukalyptový olej se svými antivirovými vlastnostmi navíc ochrání proti chladu a chřipce.

 

Použití:

Krok 1: Perfektní ranní rutina začíná větráním pokoje a stříknutím několika dávek spreje 1001 Remedies PureAir do vzduchu. Díky tomu se budete cítit energičtěji po zbytek dne. Nezapomeňte si dát sprej do tašky než půjdete do práce, ať se bráníte bakteriím i v kanceláři.

Krok 2: Ve večerních hodinách, hodinu před spánkem, stříkněte sprej na povlečení pro dosažení lepšího spánku.

Those Rosie Days speaks about her 1001 Remedies favorites


Značka 1001 Remedies je řada aromaterapických produktů vznikajících ve spolupráci s výzkumnými laboratořemi ve Francii, kde se vyrábí 90 % kvalitní luxusní kosmetiky. Díky tomu je zajištěna účinnost a kvalita všech produktů, které jsou ze 100% čistých, organických a přírodních ingrediencí. Složení je bez parabenů, ftalátů a dalších chemikálií a syntetiky. Značka 1001 Remedies je spojována s pojmy jako udržitelnost, vegan, cruelty-free, aromaterapie či domácí wellness. Produkty Vám pomohou vypořádat se s problémy jako je znečištěné ovzduší, stres, nespavost či akné. Napomáhají regeneraci, posilují obranyschopnost organismu a odstraňují nedokonalosti pleti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.