1001 REMEDIES Sprej do pokoje PurAir

Aromaterapický sprej do pokoje s antivirovými vlastnostmi, objem: 100 ml

  • 799 Kč 479,40 Kč –60 %
  • Skladem
319,60 Kč
Kategorie: Doplňky
 

Aromaterapický sprej do pokoje PurAir, který působí zároveň jako osvěžovač vzduchu, je 100 % přírodní a je tvořen směsí několika esenciálních olejů. Působí antivirově a antibakteriálně, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Budete se cítit jako znovuzrození, plní energie.

Ingredience:

Skořicový esenciální olej s jeho silnými antivirovými a antibakteriálními vlastnostmi posílí Vaši přirozenou imunitu. Dalším důležitým aromaterapickým olejem je Ravintsara, který s jeho antimikrobiálními vlastnostmi obalí Váš domov ochranným štítem, který Vám umožní dýchat čistší vzduch. Vůně mátového oleje Vám přinese oživení a svěžest. Eukalyptový olej se svými antivirovými vlastnostmi navíc ochrání proti chladu a chřipce.

Použití:

Krok 1: Perfektní ranní rutina začíná větráním pokoje a stříknutím několika dávek PurAir do vzduchu. Díky tomu se budete cítit energičtěji po zbytek dne. Nezapomeňte si PurAir dát do tašky než půjdete do práce, ať se bráníte bakteriím i v kanceláři.

Krok 2: Ve večerních hodinách, hodinu před spánkem, stříkněte PurAir na povlečení pro dosažení lepšího spánku.

 

Those Rosie Days speaks about her 1001 Remedies favorites


1001 Remedies je přepychová řada aromaterapických produktů opírající se o vědu. Produkty jsou ze 100% čistých, organických a přírodních ingrediencí. Formule jsou bez parabenů, ftalátů a dalších chemikálií a syntetiky.
S 1001 Remedies si můžete vytvořit doma vlastní wellness. Díky léčivým složkám produkty 1001 Remedies napomáhají regenerovat, posilovat obranyschopnost organismu a odstraňovat nedokonalosti pleti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.