Mommy Care - Přírodní mýdlo na láhve a dudlíky 200 ml

Přírodní pěnivé mýdlo Mommy Care je netoxický, přírodní a ekologický mycí prostředek, který šetrně čistí láhve, dudlíky, odsávačky mléka a další dětské a kojenecké pomůcky. Neobsahuje žádné agresivní chemikálie ani odmašťovadla.

Skladem
Kód: 7290014952461
Značka: Mommy Care
219 Kč
Kategorie: Další
71noiAy oL. SL1500
Novinka

Přírodní pěnivé mýdlo Mommy Care je netoxický, přírodní a ekologický mycí prostředek, který šetrně čistí láhve, dudlíky, odsávačky mléka a další dětské a kojenecké pomůcky. Neobsahuje žádné agresivní chemikálie ani odmašťovadla.
Naše jedinečná a bezpečná receptura obsahuje přírodní oleje s antiseptickými vlastnostmi včetně pomeranče, citronu, hřebíčku a anýzu, které jemně čistí bez zanechání pachuti. Náš prostředek je určen i pro použití na dětské hračky.

Náš dávkovač pěny je vysoce ekonomický s až 150 použitími na láhev

 

  • Vegan - netestováno na zvířatech!
  • Bez SLS/SLES
  • Bez parabenů
  • Bez petrochemie
  • Bez minerálních olejů


Věděli jste? Toto přírodní mýdlo na nádobí a láhve funguje skvěle také jako mycí prostředek na zeleninu a ovoce!

Návod k použití: Napumpujte malé množství na houbičku nebo kartáč a jemně vydrhněte láhev nebo jiné náčiní.

Upozornění: Pouze pro vnější užití. Nepolykejte. Uchovejte mimo dosah dětí.

 

Složení: Decyl Glucoside, Cocoamido propyl betaine, sodium benzoate (and) potassium sorbate,  citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Pimpinella Anisum (Anise) Seed oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Citrus Aurantium (Orange) Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Citric Acid

Mommy Care je jednou z nejuznávanějších značek organické péče o pleť. Specializujeme se na vývoj a výrobu produktů péče o pleť pro nastávající maminky, miminka a děti a klademe důraz na vývoj přírodních a bezpečných produktů pro použití v době, kdy je pokožka nejcitlivější.

Do našich produktů se používají pouze přírodní a organické ingredience nejvyšší kvality a naše výrobní metody (včetně lisování za studena) zajišťují, že si ingredience zachovají své optimální výhody. Garantujeme splnění nebo překročení nejvyšších průmyslových standardů ve výrobě přírodní a organické péče o pleť.
Naši řadu těhotenských produktů lze použít k prevenci strií, snížení otoků a pomoci vašemu tělu udržet si svůj tvar po těhotenství. Naše kojenecké a dětské produkty jsou vhodné zejména pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku.

Bezpečnost vás a vašich dětí je naším hlavním zájmem v Mommy Care, takže v době, kdy na tom opravdu záleží, se můžete při používání našich produktů cítit bezpečně. Netestujeme na zvířatech. Nikdy nepoužíváme parabeny, ingredience na ropné bázi, ftaláty, SLS ani žádné jiné ingredience, o jejichž bezpečnosti existuje pochybnost, a naším posláním je neustále vyvíjet vysoce kvalitní a bezpečné produkty péče o pleť, které podporují maminky, které se snaží rozhodovat o zdravém životním stylu pro sebe a své děti.

mommy care