MOSQUITNO Náramky Klasik (5 ks)

8718164111129

Silikonové náramky působící až 72 hodin, vhodné při sportu a cestování


  • Momentálně nedostupné
349 Kč
Kategorie: Doplňky
Položka byla vyprodána...
 

Módní náramky MosquitNo jsou vyrobeny ze speciální silikonové gumy, která postupně uvolňuje citronelovou vůni minimálně 72 hodin. Vůně byla získána z přírodních látek rostlin. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

 

UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti mladší 3 let. Nepoužívat v případě alergie na citronellu. Pouze pro vnější použití. Neskladujte v blízkosti potravin a nápojů. Skladujte na chladném suchém místě.

 

 

  • 100% přírodní aktivní látka citronelový olej nebo Saltidin

 

 

  • Dlouhotrvající efekt

 

 

  • Trendy image

 

 

  • Neobsahuje DEET!

 

 

MosquitNo je inovativní značka v segmentu přípravků, které slouží jako odpuzovače hmyzu. Všechny výrobky MosquitNo využívají Nano Technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. Tato aktivní látka je aplikována na různých typech nosičů jako jsou kosmetické přípravky, náramky, nálepky nebo dokonce vtipné outdoorové květiny v květináči. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!

 

 

MOSQUITNO


MosquitNo nabízí náramky, samolepky či produkty k péči o pleť, které chrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí (> 6 měsíců, > 3 roky). Značka MosquitNo kombinuje funkčnost se zábavnými elementy, výrobky jsou zaměřené na životní styl, navíc jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. Všechny výrobky MosquitNo využívají Nano Technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.