BELLÁPIERRE DIAMONDS Sada péče o nehty

  • 1 z 3

Sada pilníku na nehty, leštičky, mandlového olejíčku a krému na ruce

  • 999 Kč 774,45 Kč –78 %
  • Vyprodáno
224,55 Kč
Kategorie: Manikúra
Položka byla vyprodána...
 

Bellápierre PRECIOUS DIAMONDS Complete Nail Care System obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste měli krásné zdravé lesklé nehty a zároveň jemné hebké ruce.
Sada obsahuje pilník na nehty, leštičku (buffer) na nehty 4 různých hrubostí, vitamíny napuštěný mandlový olejíček a luxusní krém na ruce i tělo.

POSTUP PÉČE
1) Odstraňte lak z nehtů, omyjte a vysušte si ruce
2) Pilníkem nehty jemně obrušte směrem od krajů nehtu doprostřed, nehty pilujte pouze v jednou směru, nikoliv tam a zpět. K ještě dokonalejšímu opilování nehtů použijte stranu bufferu nazvanou "SHAPER".
3) Použijte leštičku na nehty, začněte stranou "STEP 1" a leštěte nehet v jednom směru po dobu 15 sekund. Tato péče odstraní nerovnoměrnosti nehtu. Proveďte jednou za 2 týdny.
4) Pokračujte stranou leštičky nazvanou "STEP 2" a leštěte nehet znovu po dobu 15 sekund. Tato péče podpoří růst nehtu a odstraní všechny ostatní škrábance. Pokud si přejete aplikovat lak na nehty, proveďte tuto péči i po nalakování nehtů.
5) Pokračujte bílou stranou leštičky nazvanou "STEP 3" a leštěte nehet znovu po dobu 15 sekund nebo dokud nedosáhnete zářivého lesku. Používejte tuto část leštičky často, neboť podporuje růst nehtů a zanechá je znovu zářivé.
6) Aplikujte 1 kapku olejíčku na kůžičku okolo nehtů a rovnoměrně rozetřete, nechte vstřebat. Každodenní použití zamezí vzniku záděr a nedokonalostem pokožky.
7) Nakonec použijte krém na ruce, abyste hydratovali ruce i nehty. Používejte dle potřeby.

Americká značka Bellápierre je jednou z nejrychleji se rozvíjejících firem na trhu s minerálním make-upem. Nabízí celou řadu minerálních produktů pečujících o pleť, které jsou vyráběny ze 100% čisté slídy. Díky svému přírodnímu a hypoalergennímu složení jsou produkty vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky.

Make-upy s pokožkou přirozeně splývají a vytvářejí dojem nenalíčené a přirozeně krásné pleti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.