BEAUTY FORMULAS Bublinková pleťová maska (Aktivní uhlí) 7 g

BUBLINKOVÁ ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Pleťová maska Beauty Formulas Bubble při působení vytváří bublinky a hloubkově čistí pleť. Obsahuje aktivní uhlí s detoxikačními účinky a vitamín C, který pleť vyživuje. Po použití masky bude pleť čistá a zdravě vypadající.

Skladem
Kód: 5012251013031
Značka: Beauty Formulas
55 Kč
Kategorie: Masky a peeling

BUBLINKOVÁ ČISTÍCÍ PLEŤOVÁ MASKA

Pleťová maska Beauty Formulas Bubble při působení vytváří bublinky a hloubkově čistí pleť. Obsahuje aktivní uhlí s detoxikačními účinky a vitamín C, přírodní zdroj antioxidantů, který pleť vyživuje a pomáhá redukovat volné radikály. Po použití masky bude pleť čistá a zdravě vypadající.

Obsah: 7g

Použití
Důkladně si umyjte obličej a osušte jej. Otevřete sáček a naneste tenkou vrstvu masky přes obličej, dávejte pozor, abyste se vyhnuli oblastem očí a rtů. Nechte masku 3-5 minut působit, dokud se na obličeji neobjeví bubliny. Použijte prsty a krouživým pohybem bublinky roztírejte po dobu 1-2 minut, důkladně opláchněte obličej a vysušte jej. Používejte 2-3x týdně nebo podle potřeby.

Vhodná pro všechny typy pleti.

BeautyFormulas, značka pocházející z milého městečka Leeds, které leží na severu Anglie, se pyšní vlastní výrobou, skladováním, balením, značením, ale i distribucí.

Značka, která spojuje nápaditý vzhled a skvělé ceny zároveň.

BeautyFormulas se snaží svým zákazníkům nabídnout maximum, a to se odvíjí i na širokém sortimentu, který nabízí.

Produkty BeautyFormulas naleznete ve více než 70 zemích po celém světě a jsou zaměřené především na péči o nohy, péči o pleť, ústní hygienu, depilační a ženskou hygienu nebo na speciální edice kosmetiky, např. s aloe vera, konopným olejem či dřevěným uhlím.

Veškerý sortiment je vyroben dle norem a E.U. standardů.

 

Zobrazit více

Více o značce Beauty Formulas připravujeme.

 

beauty_formulas__(2)