SEE SEE Čistící a zpevňující bahenní pleťová maska 20 ml

1710

Tato intenzivně čistící a zpevňující bahenní maska zachází s pokožkou obličeje velmi šetrně


  • Na dotaz
129 Kč
Kategorie: Masky a peeling
Položka byla vyprodána...
 

Maska (20 ml) obohacená o bahno z Mrtvého moře, kyselinu hyaluronovou, vitamín E a olej Mentha. Textura masky přilne k obrysům obličeje, a tak pleť intenzivně hydratuje a léčí. Po sundání této bahenní masky bude pleť zrelaxovaná, vyživená a svěží. Testována i v místech citlivého očního okolí. Maska slouží k jednomu použití.

Návod k použití: 1. Očistěte pleť. 2. Promasírujte sáček před jeho otevřením. 3. Umístěte masku na vaši pleť. Nechte působit po dobu 15 minut. 4. Sundejte masku a masírujte pleť pohyby směrem nahoru. UPOZORNĚNÍ: Používejte masku jen k tomu, k čemu je určena. Vyhněte se použití masky na spálenou, poškozenou nebo citlivou pleť. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud ke kontaktu s očima dojde, vypláchněte je vodou. Nepolykejte. Nevystavujte kontaktu s dětmi. Nepoužívejte v případě, že jste citliví na některou ze složek tohoto produktu. Skladování: Skladujte v chladném, suchém prostředí bez přímého slunečního záření.

Exp. 02/2021

SEESEE


Značka byla založena v roce 2013 podnikatelem a sochařem Moty Fridmanem, který se tak stal vlastníkem a generálním ředitelem společnosti. Moty Fridman je za každým produktem SEE SEE, a to od nápadu až po jeho realizaci. Značka je také řízená a rozšířená o mezinárodní tým odborníků s mnoha zkušenostmi v oblasti kosmetiky a péče o krásu.

Mrtvé moře je největší přírodní lázeň na světě a nejnižším bodem na zemi, který se nachází 417 metrů (1, 373 stop) pod úrovní moře.  Mrtvé moře je jedno z nejvíce léčivých SPA zdrojů: obsahuje 10 krát víc soli a minerálů než jiný moře a oceány na světě. Tyto bohaté, jedinečné minerály a bahno přinášejí  zdraví a přírodní krásu lidem po celém světě.

Vzácné minerály z mrtvého moře jsou známé protože:

  • Navozují uvolněný pocit a vyživují pokožku.
  • Aktivují oběhový systém, pomáhají s revmatickými problémy a metabolickými poruchami.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.