1001 REMEDIES Noční zklidňující pleťový balzám Good Night

880 

Relaxační balzám na pleť, objem: 30 ml

Skladem

Kategorie: Štítky: ,

Good Night je bohatý balzám na spaní, 99,8% z přírodního původu. Na základě 8 esenciálních olejů, včetně uklidňující levandule, vám balzám umožní klidně spát přes 1001 nocí.

Objem: 30 ml.

Výsledky:
Good Night je přírodní lék na úzkost, který vám pomůže okamžitě zrelaxovat a zmírnit nahromaděný stres. Studie ukázaly snížení hladiny úzkosti v 80 % případů.
Jemná vůně balzámu vás vezme před spaním zpět do dětství, k poslechu pohádek. Budete se cítit klidní a vklouznete do hlubokého spánku, který zlepší kvalitu vašeho života.

Ingredience:
Esenciální olej Melissa má schopnost uvolnit srdce a nervový systém, a proto zklidňuje organismus, zmírňuje poruchy spánku a podporuje hluboký spánek. Neroli olej, známý jako nervy uklidňující a antistresová složka, vám umožní uklidnit stavy úzkosti. Heřmánkový olej, známý pro své sedativní vlastnosti, silně působí na zlepšení problémů se spánkem, zmírňuje stavy podrážděností a zároveň jemně působí na zmírnění dětských nemocí. Levandulová vůně vás přenese zpět do dětství, zatímco vaše tělo bude odpočívat.

Použití:
Krok 1: Každý večer před spaním jemně vetřete malé množství balzámu na dekoltu nebo na zápěstí dětí. Sprcha hodinu před spaním a/nebo relaxační hudba zajistí vašemu tělu i mysli rovnováhu.
Krok 2: Zavřete oči a vnímejte osvěžující doteky oleje Melissa a sladké doteky oleje Neroli, které vás vezmou do světa snů. Nechte balzám proniknout do pokožky a všimněte si, jak vaše tělo jemně voní celou noc.

Top