Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, aby Vám v budoucnosti neunikly žádné akce. Odkazy na sociální sítě naleznete v zápatí stránky.

BELLÁPIERRE COSMETICS GLOWING PALETTE 2 PALETKA NA LÍČENÍ

Pomocí této paletky můžete zvýraznit své přednosti nebo naopak zakrýt nedostatky na svém obličeji. Obsahuje 6 odstínů rozjasňovačů, které Vám pomohou vytvořit přirozený nebo dramatický look.

Skladem
Kód: 812267017505
Značka: Bellápierre
999 Kč
Kategorie: Paletky
BP2
Novinka

Pomocí této paletky můžete zvýraznit své přednosti nebo naopak zakrýt nedostatky na svém obličeji. Obsahuje 6 odstínů rozjasňovačů, které Vám pomohou vytvořit přirozený nebo dramatický look. Součástí je i pdorobný návod.

Obsahuje 100% přírodní minerály.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Jemně naneste na místa, která chcete zvýraznit. Místa kam typicky budete chtít aplikovat jsou: vrchní část lícních kostí, u nosu, mezi nosem a ústy, pod obočím a vnitřní rohy očí.

Americká značka Bellápierre je jednou z nejrychleji se rozvíjejících firem na trhu s minerálním make-upem. Nabízí celou řadu minerálních produktů pečujících o pleť, které jsou vyráběny ze 100% čisté slídy. Díky svému přírodnímu a hypoalergennímu složení jsou produkty vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky.

Make-upy s pokožkou přirozeně splývají a vytvářejí dojem nenalíčené a přirozeně krásné pleti.

002_beauty-box-web-banner-bellapierre_2_rozmaz