Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, aby Vám v budoucnosti neunikly žádné akce. Odkazy na sociální sítě naleznete v zápatí stránky.

W7 Paletka očních stínů In The City

Paletka s 6 práškovými matnými očními stíny

Skladem
Kód: 5060406140361
Značka: W7
225 Kč
Kategorie: Paletky

Tato mini paletka obsahuje 6 práškových matných očních stínů v barevné kombinaci jdoucí od jemných růžových nude odstínů až po světle hnědé.

Barvy poskytují perfektní krytí, jelikož jsou velmi pigmentované a neopadávají. Stíny můžete nanášet i bez předchozího použití primeru či báze, neboť nejsou náchylné k rozmazání.

Díky svému pevnému kovovému provedení je tato paletka ideálním řešením na cestování, vejde se do každé kabelky či zavazadla a nemusíte se bát, že by způsobila škodu. Její opravdu konvenční rozměry umožňují její vložení i do velmi malé večerní kabelky.

Paletka In The City je perfektní pro dívky a ženy, které chtějí působit přirozeně krásným vzhledem.

W7 Tip: Použijte odstín "Wigwam" a naneste jej do vnitřního koutka oka, abyste jej rozjasnili.

Anglická kosmetická značka W7, která vznikla v Londýně v roce 2002, nabízí široký sortiment kvalitních produktů cenově dostupných každé dívce a ženě.

Oficiální e-shop nabízí přes 500 produktů a žádný z nich není testován na zvířatech. Značka disponuje produkty jako jsou laky na nehty, make-upy, lesky na rty, oční stíny, řasenky, paletky a spoustu dalších výrobků.

6