Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, aby Vám v budoucnosti neunikly žádné akce. Odkazy na sociální sítě naleznete v zápatí stránky.

BELLÁPIERRE BLACK PEARLS Intenzivní krém proti vráskám

Intensive Wrinkle Repair Cream vytvořený z přírodních složek

Skladem
Kód: 812267010162
Značka: Bellápierre
5 999 Kč
Kategorie: Péče o pleť
BELLÁPIERRE BLACK PEARLS Intenzivní krém proti vráskám
Doprava zdarma

Bellápierre Intensive Wrinkle Repair Cream je krém proti vráskám, který je vyroben z přírodních složek. Tyto složky podporují buněčné omlazení pleti a brání předčasnému stárnutí. Krém obsahuje ultra jemný perlový prášek a přírodní složky jako shea, vitamin E a aloe. Tento krém nabízí ten nejluxusnější způsob, jak dosáhnout jemnější pleti. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte kompletní řadu Bellápierre Black Pearls.

Použití: Po očištění a tonizaci použijte množství o velikosti hrášku a aplikujte jemnými tahy směrem nahoru po povrchu obličeje a krku. Tento krém může být použit ráno nebo večer jako normální hydratační krém.

Hmotnost: 50 g.

Americká značka Bellápierre je jednou z nejrychleji se rozvíjejících firem na trhu s minerálním make-upem. Nabízí celou řadu minerálních produktů pečujících o pleť, které jsou vyráběny ze 100% čisté slídy. Díky svému přírodnímu a hypoalergennímu složení jsou produkty vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky.

Make-upy s pokožkou přirozeně splývají a vytvářejí dojem nenalíčené a přirozeně krásné pleti.

002_beauty-box-web-banner-bellapierre_2_rozmaz