Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, aby Vám v budoucnosti neunikly žádné akce. Odkazy na sociální sítě naleznete v zápatí stránky.

Terrazen Age Control Nutrition Cream - Vyživující krém proti vráskám 50ml

Vyživující krém proti vráskám je účinný hned po prvním použití. Máte obavy, že Vaše pokožka stárne, nebo na sobě začínáte vidět vrásky? Potom je pro Vás tento produkt ideální.

Skladem
Kód: 8809263868080
Značka: Terrazen
910 Kč
Kategorie: Péče o pleť
TERRAZEN AGE CONTROL NUTRITION CREAM
Novinka

Všechny naše ingredience jsou bez alergennů a obsahují ingredience EWG Green Verified. Age Control Essence neobsahuje dráždivé látky, takže je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější z nás Age Control Essence obsahuje výživné ošetření s vysokou hustotou zadržující vlhkost, díky kterému se aktivní složky rychle vážou na pokožku, a proto působí velmi rychle a efektivně.

 

ÚČINKY:

- výrazný anti-ageing efekt

- proti jemným vráskám, zpevnění pokožky

- viditelné omlazení a vyživení pleti

- dodává pleti ztracenou pružnost

- viditelně vyhlazuje plet

 

Použití:

Používejte na konec Vaši skin care rutiny. Naneste vrstvu a jemně ji naneste na pleť.

Upozornění:

Pouze pro vnější užití. Vyhněte se kontaktu s očima a otevřenými ranami. V případě podráždění přestaňte produkt ihned používat a vyhledejte lékaře. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Inspirující se čistou krásou přírody, korejská značka Terrazen vám nabízí kosmetiku získanou pouze z těch nejlepších a nejčistších přírodních ingrediencí v kombinaci s pokročilou technologií,

Terrazen vám poskytuje přizpůsobitelný postup péče o pleť, který odhalí to nejlepší z vás. Péče o pleť Terrazen optimalizuje unavenou a znečištěnou pleť.

 

Řada produktů "Age Control"

Výrobky se zaměřují na minimalizování Vašich obav ze stárnutí. Produkty této hydratační řady jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější.
Kyselina hyaluronová zasahuje hluboko do vrstvy dermis pokožky pro hlubokou hydrataci a vyhlazuje texturu pokožky.
Extrakt z mořského narcisu působí jako péče proti vráskám, která dodává intenzivní hydrataci. Produkty také udržují Vaši pokožku mladou. 

 

Řada produktů "Aqua Recharge"

Je také ideální pro každého, kdo se obává stárnutí. Produkty této hydratační řady jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější.
7 různých typů kyseliny hyaluronové proniká hluboko do pokožky a dodává jí intenzivní a dlouhotrvající hydrataci!