Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, aby Vám v budoucnosti neunikly žádné akce. Odkazy na sociální sítě naleznete v zápatí stránky.

Terrazen Aqua Recharge Deep Moist Serum - Hydratační Sérum 55ml

Rychle se vstřebávající hydratační sérum. Hydratuje a osvěžuje matnou a hrubou pleť.

Skladem
Kód: 8809263868219
Značka: Terrazen
715 Kč
Kategorie: Péče o pleť
TERRAZEN AQUA RECHARGE DEEP MOIST SERUM
Novinka

Aqua Recharge Deep Moist Serum obsahuje intenzivní zpevňující a hydratační faktory, jako je gama PGA, kyselina hyaluronová a látky vyživující pokožku, které pokožce poskytují více pružnosti a výživy, takže vypadá zářivě a zdravě.

Toto sérum obsahuje patentovaný kolagen, což je kvasnicová fermentace patentovaná v malé molekulární struktuře, takže pomáhá absorbovat kolagen typu 3 v séru nazývaný dětský kolagen, což zvyšuje hustotu pokožky a multipeptidy posilují kolagen v pokožce pro hladší vzhled.

Toto funkční sérum proti vráskám je zaručeno KFDA

neobsahuje žádnou syntetickou vůni ani umělá barviva a je bez alergenů. Sérum má také hloubkově pronikající mikroemulgační technologii s aktivními složkami, které se snadno vstřebávají do pokožky a zpevňují ji.

 

ÚČINKY:

- vyplňuje vrásky a rýhy

- dodává pleti potřebný objem a hydrataci

- unikátní patent 7 typů kyseliny hyaluronové dodává hydrataci do všech vrstev pokožky

- probiotika zajišťují ochranu

- viditelné omlazení, osvěžení, hydratace a rozjasnění pleti

 

Použití:

Používejte před krémem. Naneste malou vrstvu na obličej a krku a jemně vmasírujte do pleti.

Upozornění:

Pouze pro vnější užití. Vyhněte se kontaktu s očima a otevřenými ranami. V případě podráždění přestaňte produkt ihned používat a vyhledejte lékaře. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

 

Složení:

EWG - ZELENÉ ingredience, bezalergenní přírodní vůně, dermatologicky testováno (žádné dráždivé složky), 20 ingrediencí pro zvláštní péči.

 

Inspirující se čistou krásou přírody, korejská značka Terrazen vám nabízí kosmetiku získanou pouze z těch nejlepších a nejčistších přírodních ingrediencí v kombinaci s pokročilou technologií,

Terrazen vám poskytuje přizpůsobitelný postup péče o pleť, který odhalí to nejlepší z vás. Péče o pleť Terrazen optimalizuje unavenou a znečištěnou pleť.

 

Řada produktů "Age Control"

Výrobky se zaměřují na minimalizování Vašich obav ze stárnutí. Produkty této hydratační řady jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější.
Kyselina hyaluronová zasahuje hluboko do vrstvy dermis pokožky pro hlubokou hydrataci a vyhlazuje texturu pokožky.
Extrakt z mořského narcisu působí jako péče proti vráskám, která dodává intenzivní hydrataci. Produkty také udržují Vaši pokožku mladou. 

 

Řada produktů "Aqua Recharge"

Je také ideální pro každého, kdo se obává stárnutí. Produkty této hydratační řady jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější.
7 různých typů kyseliny hyaluronové proniká hluboko do pokožky a dodává jí intenzivní a dlouhotrvající hydrataci!