Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, aby Vám v budoucnosti neunikly žádné akce. Odkazy na sociální sítě naleznete v zápatí stránky.

Terrazen Aqua Recharge Treatment Essence - Hydratační tonikum 150ml

Terrazen Aqua Recharge Treatment Esence je ideální pro hydrataci Vaší pleti.

 

 

Skladem
Kód: 8809263868011
Značka: Terrazen
650 Kč
Kategorie: Péče o pleť
TERRAZEN AQUA RECHARGE TREATMENT ESSENCE
Novinka

Aqua Recharge Treatment Essence Obsahuje 7-hyaluronové kyseliny hydratuje každou vrstvu vaší pokožky a zanechává ji hydratovanou a vyhlazenou.

Aqua Recharge Treatment Essence obsahuje hydratační imunitu, protože Pro+Pre Biotics vyhlazuje a posiluje kožní bariéru.

Všechny naše ingredience jsou bez alergenů a obsahují ingredience EWG Green Verified.

Aqua RechargeTreatment Essence byl testován na působení proti podráždění, je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější z nás.

 

ÚČINKY:

- vyplňuje vrásky a rýhy

- dodává pleti potřebný objem a hydrataci

- unikátní patent 7 typů kyseliny hyaluronové dodává hydrataci do všech vrstev pokožky

- probiotika zajišťují ochranu

- viditelné omlazení, osvěžení, hydratace a rozjasnění pleti

 

Použití: Na vyčištěnou pleť aplikujte pár kapek na vatový tampónek a přejeďte po tváři a krku. Pokud trpíte suchou pokožkou, namočte tampónek do esence a přiložte na dané místo - nechte působit cca 5 minut. 

Upozornění:

Pouze pro vnější užití. Vyhněte se kontaktu s očima a otevřenými ranami. V případě podráždění přestaňte produkt ihned používat a vyhledejte lékaře. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

 

Složení:

EWG - ZELENÉ ingredience, bezalergenní přírodní vůně, dermatologicky testováno (žádné dráždivé složky), 20 ingrediencí pro zvláštní péči navíc.

 

Inspirující se čistou krásou přírody, korejská značka Terrazen vám nabízí kosmetiku získanou pouze z těch nejlepších a nejčistších přírodních ingrediencí v kombinaci s pokročilou technologií,

Terrazen vám poskytuje přizpůsobitelný postup péče o pleť, který odhalí to nejlepší z vás. Péče o pleť Terrazen optimalizuje unavenou a znečištěnou pleť.

 

Řada produktů "Age Control"

Výrobky se zaměřují na minimalizování Vašich obav ze stárnutí. Produkty této hydratační řady jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější.
Kyselina hyaluronová zasahuje hluboko do vrstvy dermis pokožky pro hlubokou hydrataci a vyhlazuje texturu pokožky.
Extrakt z mořského narcisu působí jako péče proti vráskám, která dodává intenzivní hydrataci. Produkty také udržují Vaši pokožku mladou. 

 

Řada produktů "Aqua Recharge"

Je také ideální pro každého, kdo se obává stárnutí. Produkty této hydratační řady jsou vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro ty nejcitlivější.
7 různých typů kyseliny hyaluronové proniká hluboko do pokožky a dodává jí intenzivní a dlouhotrvající hydrataci!