MOSQUITNO Náramky s citronelou Summer (5 ks)

  • 1 z 3

Sada pěti silikonových náramků na zápěstí s kovovou sponou. Náramky uvolňují citronelovou vůni po dobu 72 hodin a jsou ideální alternativou lepivých repelentů proti hmyzu. 

  • 325 Kč 26 Kč –8 %
  • Skladem
299 Kč
Kategorie: Péče o tělo
 

Značka MosquitNo je známá pro své citronelové náramky, které jsou vítanou alternativou k mnohdy lepkavým a těžkopádným krémovým repelentům a vonným tyčinkám. Během intenzivního výzkumu MosquitNo vyvinulo silikon, který dokáže pohlcovat kapaliny a pozvolna je uvolňovat. Díky této technologii se z náramků line citronelová vůně po dobu minimálně 72 hodin. Vůně byla získána z přírodních látek rostlin. K praktičnost náramků přispívá též fakt, že jsou voděodolné a vhodné pro děti. 

Sada obsahuje pět náramků na zápěstí s kovovou sponou. Náramky je vhodné použít při sportování, cestování a jiných outdoorových aktivitách.

Neobsahuje DEET!

 

 

UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti mladší 3 let. Nepoužívat v případě alergie na citronellu. Pouze pro vnější použití. Neskladujte v blízkosti potravin a nápojů. Skladujte na chladném suchém místě.

MosquitNo nabízí náramky, samolepky či produkty k péči o pleť, které chrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí (> 6 měsíců, > 3 roky). Značka MosquitNo kombinuje funkčnost se zábavnými elementy, výrobky jsou zaměřené na životní styl, navíc jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. Všechny výrobky MosquitNo využívají Nano Technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.