Tip

1001 REMEDIES Noční zklidňující pleťový balzám Good Night

Relaxační balzám na pleť, objem: 30 ml

  • 880 Kč 481 Kč –55 %
  • Skladem
399 Kč
Kategorie: Pleť
 

Zklidňující noční pleťový balzám Good Night, jehož složení je založeno na 8 esenciálních olejích, pomáhá zmírnit nahromaděný stres a problémy se spánkem. Oleje Melissa a Neroli zklidňují nervový systém a zmírňují stavy úzkosti, heřmánek napomáhá k lepšímu usínání. Levandulová vůně.

Objem: 30 ml.

Výsledky:

Good Night je přírodní lék na úzkost, který Vám pomůže okamžitě zrelaxovat a zmírnit nahromaděný stres. Studie ukázaly snížení hladiny úzkosti u 80 % případů. Budete se cítit klidní a vklouznete do hlubokého spánku, který zlepší kvalitu Vašeho života.

Ingredience:

Esenciální olej Melissa má schopnost uvolnit srdce a nervový systém, a proto zklidňuje organismus, zmírňuje poruchy spánku a podporuje hluboký spánek. Neroli olej, známý jako nervy uklidňující a antistresová složka, Vám umožní uklidnit stavy úzkosti. Heřmánkový olej, známý pro své sedativní vlastnosti, silně působí na zlepšení problémů se spánkem, zmírňuje stavy podrážděnosti.

Použití:

Každý večer před spaním naneste malé množství balzámu na dekolt a vnitřní stranu zápěstí. Sprcha hodinu před spaním a relaxační hudba zajistí rovnováhu těla i ducha. Zavřete oči a užívejte si osvěžující doteky olejů Melissa a Neroli, které Vás zavedou do světa snů.

Those Rosie Days speaks about her 1001 Remedies favorites


1001 Remedies je přepychová řada aromaterapických produktů opírající se o vědu. Produkty jsou ze 100% čistých, organických a přírodních ingrediencí. Formule jsou bez parabenů, ftalátů a dalších chemikálií a syntetiky.
S 1001 Remedies si můžete vytvořit doma vlastní wellness. Díky léčivým složkám produkty 1001 Remedies napomáhají regenerovat, posilovat obranyschopnost organismu a odstraňovat nedokonalosti pleti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.