Tip

1001 REMEDIES Protizánětlivý gel Magic Skin

Pleťový gel s Aloe Vera vhodný k hojení jizev či akné, objem: 35 ml

  • 1 075 Kč 675,40 Kč –63 %
  • Skladem
399,60 Kč
Kategorie: Pleť
 

Magic Skin je kožní gel s výtažky z Aloe Vera, který je 98,7% přírodního původu. Díky léčivým vlastnostem myrhy působí pozitivně na skvrny pleti a onemocnění jako je akné. Po aplikaci na kůži přichází okamžitý zklidňující a chladivý účinek. Při pravidelném používání je pokožka zdravá a čistá. Studie ukazují, že Magic Skin má blahodárné účinky na zranění a rány (do hloubky 2 cm).

Objem: 35 ml.

Ingredience:

Olej z myhry má silné protizánětlivé, antimikrobiální a protiplísňové vlastnosti, které z něj činí ideální přísadu pro léčení kožních problémů. Také esenciální olej Helichrysum je jedním z nejvýkonnějších léčitelů. Přirozeně účinkuje na modřiny, staré jizvy a jiné kožní problémy. Jeden z nejrychleji působících aromatických olejů, olej Rock Rose, má antiseptické stahující vlastnosti, díky kterým je jedním z nejlepších olejů používaných k léčbě akné a jiných kožních onemocnění.

Použití:

Krok 1: Gel použijte na akné, modřiny, pleťové skvrny, kožní vyrážky nebo jiné kožní problémy a nedokonalosti pleti. Jemně masírujte, dokud gel pořádně nepronikne do kůže.

Krok 2: Po nanesení relaxujte v zastíněném prostředí a jednoduše si vychutnejte léčivou sílu éterických olejů a jejich chladící efekt. Části pokožky, na které byl gel aplikován, nevystavujte slunci po dobu 3-4 hodin.

Those Rosie Days speaks about her 1001 Remedies favorites


1001 Remedies je přepychová řada aromaterapických produktů opírající se o vědu. Produkty jsou ze 100% čistých, organických a přírodních ingrediencí. Formule jsou bez parabenů, ftalátů a dalších chemikálií a syntetiky.
S 1001 Remedies si můžete vytvořit doma vlastní wellness. Díky léčivým složkám produkty 1001 Remedies napomáhají regenerovat, posilovat obranyschopnost organismu a odstraňovat nedokonalosti pleti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.