Novinka

UNICSKIN Sérum proti akné

  • 1 z 2

UNICClear&Clean SERUM – Sérum proti akné redukuje otevřené póry a produkci kožního mazu, chová se jako jemný peeling odstraňující odumřelé kožní buňky


  • Skladem
1 799 Kč
Kategorie: Pleť
 

Léčba proti akné. Redukuje otevřené póry a produkci kožního mazu.

Chová se jako jemný peeling odstraňující odumřelé kožní buňky.

Eliminuje skvrny, jizvy a další poškození pokožky, včetně hlubokých ranek.

Regeneruje kolagenová a elastinová vlákna. Snižuje vrásky a výrazové linie.

Pro všechny typy problematické pleti.

Ideální koncentrace kyseliny glykolové – 20% kyselina glykolová získaná z cukrové třtiny – umožňuje produktu rychleji proniknout do hlubších vrstev pokožky. Jedná se o přírodní derivát cukrové třtiny a působí na zrychlení odlupování odumřelých kožních buněk. Kyselina glykolová je považována dermatology za jednu z nejdůležitějších a efektivních aktivních látek v boji proti skvrnám, jizvám, jemným linkám a akné. Byla široce využívána jako alternativa k chirurgickým zákrokům, ke snížení vrásek, strií, skvrn a hlubokých jizev po akné.

Je doporučeno používat tento produkt v kombinaci s opalovacím krémem minimální ochrany.

UNICSKIN je dermokosmetika vyráběná ve Španělsku. Nabízí opravdu efektivní péči pro všechny typy pokožky. Jejím heslem je účinnost a jednoduchost při používání produktů. Firma vytvořila koncept „Efficient Beauty – Účinná krása“, který se zakládá na snížení počtu používaných produktů a zároveň maximální koncentraci aktivních látek. Ve složení pak vynechává další „plniva“, která pro pokožku nepředstavují žádné reálné výhody.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.