Novinka

UNICSKIN Zkrášlující ampulky

UNICMAGIC SHOT FLASH BEAUTY VIALS  - zkrášlující ampulky pro obnovu a podporu zdravé zrelaxované pleti a mladistvého vzhledu


  • Skladem
1 749 Kč
Kategorie: Pleť
 

Plynutí času, nedostatek spánku, změna klimatu, vystavení slunci a stresu. To vše si nakonec vybírá svou daň na pokožce. Jsou tu také dny, kdy je projev únavy obzvláště znatelný a Vaše pleť potřebuje extra dávku energie. A to je přesně to, co poskytuje tento přípravek. Je vyroben k obnově a podpoře zdravé, zrelaxované pleti, mladistvého vzhledu, a to okamžitě.

Toto ultra-koncentrované složení se zdá téměř magické, je založeno na DMAE (zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, stejně tak sjednocuje tón pleti a podporuje její přirozenou záři, dále pomáhá snížit výskyt jemných linek, vrásek a skvrn). Dále je založeno na organickém silikonu (stimuluje tvorbu kolagenu, antiglykativu, která restrukturalizuje pokožku a potlačuje volné radikály). Také obsahuje vysoce účinnou kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje celkový vzhled pokožky a umožňuje ostatním aktivním složkám pronikat do pokožky účinněji a hlouběji. Složení je také obohaceno o matrikiny, což jsou polypeptidy minimalizující jemné linky.

Produkt je vysoce doporučen pro: unavenou pleť, pleť trpící jet lagem, přípravu pleti na speciální události

Klíčové aktivní (účinné) látky:

  • Základ: kyselina hyaluronová (dlouhotrvající hydratace, dodává pleti aktivní látky)
  • maximální koncentrace DMAE (okamžitý efekt zpevnění pleti)
  • organický silikon (proti vráskám, hydratuje)
  • matrikiny (obnova pokožky)

UNICSKIN je dermokosmetika vyráběná ve Španělsku. Nabízí opravdu efektivní péči pro všechny typy pokožky. Jejím heslem je účinnost a jednoduchost při používání produktů. Firma vytvořila koncept „Efficient Beauty – Účinná krása“, který se zakládá na snížení počtu používaných produktů a zároveň maximální koncentraci aktivních látek. Ve složení pak vynechává další „plniva“, která pro pokožku nepředstavují žádné reálné výhody.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.