Yetush Citronella Samolepky s citronelou 6ks

Užijte si hmyzem nerušenou dovolenou a výlety. Samolepky můžete aplikovat na různé materiály, jako je oblečení, karavany, stany atd. Silná účinnost, která vydrží až 10 dní. 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 8594209100477
Značka: Yetush
69 Kč
Kategorie: Repelenty a odpuzovače hmyzu
Položka byla vyprodána…

Užijte si hmyzem nerušenou dovolenou a výlety. Samolepky můžete aplikovat na různé materiály, jako je oblečení, karavany, stany atd. Silná účinnost, která vydrží až 10 dní. 

 

 

PRO KOHO JSOU SAMOLEPKY URČENY?

Pro každého, kdo si chce užít výlety, dovolené, nebo pobyt na vlastní zahradě bez toho, aniž by byl otravován hmyzem a nacházel štípance po celém těle.

Jedna samolepka vydrží odpuzovat hmyz až 10 dní, za celou Vaši dovolenou ji tedy ani nemusíte měnit a stačí si užívat čas nerušený hmyzem.

 

KAM SAMOLEPKY NALEPIT?

Samolepky lze nalepit kamkoliv, kromě kůže. Ideální je, nalepit je například na batoh, oblečená, stan, nebo karavan.

 

PROČ ZAKOUPIT SAMOLEPKY YETUSH?

  • Vegan
  • 100% přírodní složení (citronelový olej)
  • Silný odpuzovač hmyzu - užijte si výlety jako nikdy předtím
  • Neobsahuje DEET
  • Vhodné pro děti i dospělé

 

VAROVÁNÍ:

Nebezpečí. Před použitím si přečtěte pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití.

 

STANDARDNÍ VĚTY O NEBEZPEČNOSTI:

Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivé pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ:

Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/pár/aerosolů. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce/Při nejistotě a obavách: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické centrum/lékaře. Zlikvidujte obsah/obal v souladu s místními předpisy.

 

SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte ve stínu a na suchém a dobře větraném místě. Chraňte před: Světlem. UV-zářením/slunečním světlem, teplem, vlhkostí. Neskladujte ani nepoužívejte v blízkosti potravin či nápojů.

yetush

Produkty Yetush byly vyvinuty pro ochranu před komáry při všech aktivitách a v prostředí, kde se s komáry můžete setkávat, a to za pomoci přírodního neškodlivého složení.

Yetush Vás ochrání během jakékoliv aktivity, můžete je také použít při cestování, kempování ve stanu nebo karavanu, procházkách po přírodě, vodních aktivitách a při mnoha dalších příležitostech.

Produkty jsou vyrobeny ze 100% citronelového oleje a jsou bezpečné.

Yetush citronelové produkty mají jednoduché použití a jsou vhodné pro děti od 3 let.

Naše produkty přináší jednoduché řešení přetrvávajícího problému – komárů. Komáři jsou nebezpeční a nesmíme zapomínat, že kromě otravných štípanců jsou komáři největšími celosvětovými zabijáky.

Buďte chráněni během Vašeho kvalitně stráveného času. Vezměte si produkty Yetush na Váš příští rodinný výlet, nebo i procházku do parku.

Yetush je tu pro Vaši ochranu.

VÝHODY?

Jednoduchá aplikace, Přírodní složení, Šetrné k planetě, Bezpečné složení, Neobsahuje DEET, Dlouhá ochrana, Cenově dostupné, a mnoho dalšího! :-)