CANAAN Sůl do koupele z Mrtvého moře

 
Akce Efekt lupa
 

Koupelová sůl s 21 minerály nabízí nezapomenutelný zážitek z koupele

Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 210 Kč (–70 %)
89 Kč
Kód produktu 1105
Značka Canaan
Kategorie Spa
Položka byla vyprodána...
 

Složení koupelové soli je bohaté na sole a minerály z Mrtvého moře. Díky Canaan si můžete užívat tyto blahodárné složky z pohodlí Vašeho domova. Obsahuje 21 minerálů a unikátní CSE Komplex™, tato kombinace Vám poskytne nezapomenutelný koupelový zážitek!

Použití: Naplňte vanu teplou vodou. Vsypte přiměřené množství soli do vany. Doporučuje se koupel po dobu nejdéle 15 minut. Pokud trpíte vysokým krevním tlakem, poraďte se o používání této soli se svým lékařem. 

Welcome to Canaan cosmetics


Produkty značky Canaan Skincare obsahují bohaté přírodní ingredience, které napomáhají vyživovat pokožku a obnovovat její původní krásu. Hlavní složkou těchto produktů je takzvaný Canaan Skincare Energizer™ Komplex, který kombinuje vysoce výživné minerály z Mrtvého moře s dalšími blahodárnými rostlinnými výtažky.

Proces výroby těchto produktů začíná u samotné sklizně minerálů v oblasti Mrtvého Moře - místě, které se dá považovat za největší přírodní lázně na Zemi. Tato starobylá kotlina je bohatá na nerosty a živiny, které se během tisíciletí formovaly v tamních vodách a podél břehů. Oblast Mrtvého moře má nejbohatší koncentraci minerálů na planetě. Mnohé výzkumy dokázaly, že tyto látky jsou životně oblíbené při výrobě kosmetických produktů, které pomáhají udržovat zdravou pleť.

Složením unikátního komplexu CSE ™ je směs blahodárných rostlinných výtažků. Hlavními jsou takzvaný plantain leaf, John’s Wort a Marshmallow Root. Tajemství těchto pouštních rostlin bylo rodákům pouště známé po celá staletí.  Jejich blahodárné složení bylo odpradávna využíváno k výrobě řady léků a balzámů.

Při výrobě produktů k péči o pleť společnost Canaan využívá přírodní účinné složky, které pomáhají hydratovat, zklidnit a regenerovat pokožku. Jedinečný komplex také napomáhá uzdravovat, posilovat, vyživovat a zvlhčovat pokožku těla, která tak zůstává pružná, uvolněná a svěží.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.