CANNAN Bahenní tělová maska

1093

Maska s 21 minerály, které udržují pokožku celého těla zdravou a chráněnou

  • 349 Kč 150 Kč –43 %
  • Vyprodáno
199 Kč
Kategorie: Spa
Položka byla vyprodána...
 

Maska obsahuje unikátní CSE Komplex™ a 21 minerálů, které napomáhají udržovat zdravou pokožku a poskytují jí trvalou a přirozenou ochranu. Bláto také obsahuje miniaturní minerální zrna, která pronikají do pórů kůže, kde působí nejefektivněji. Maska absorbuje přebytečné oleje a odumřelou pokožku, což umožňuje tvorbu nové vrstvy pokožky. 

Použití: Aplikujte rovnoměrně na celé tělo. Nechte působit 8-15 minut, poté opláchněte vlažnou vodou. Vyhněte se pohmožděné nebo infikované pokožce.

Welcome to Canaan cosmetics


Produkty značky Canaan Skincare obsahují bohaté přírodní ingredience, které napomáhají vyživovat pokožku a obnovovat její původní krásu. Hlavní složkou těchto produktů je takzvaný Canaan Skincare Energizer™ Komplex, který kombinuje vysoce výživné minerály z Mrtvého moře s dalšími blahodárnými rostlinnými výtažky.

Proces výroby těchto produktů začíná u samotné sklizně minerálů v oblasti Mrtvého Moře - místě, které se dá považovat za největší přírodní lázně na Zemi. Tato starobylá kotlina je bohatá na nerosty a živiny, které se během tisíciletí formovaly v tamních vodách a podél břehů. Oblast Mrtvého moře má nejbohatší koncentraci minerálů na planetě. Mnohé výzkumy dokázaly, že tyto látky jsou životně oblíbené při výrobě kosmetických produktů, které pomáhají udržovat zdravou pleť.

Složením unikátního komplexu CSE ™ je směs blahodárných rostlinných výtažků. Hlavními jsou takzvaný plantain leaf, John’s Wort a Marshmallow Root. Tajemství těchto pouštních rostlin bylo rodákům pouště známé po celá staletí.  Jejich blahodárné složení bylo odpradávna využíváno k výrobě řady léků a balzámů.

Při výrobě produktů k péči o pleť společnost Canaan využívá přírodní účinné složky, které pomáhají hydratovat, zklidnit a regenerovat pokožku. Jedinečný komplex také napomáhá uzdravovat, posilovat, vyživovat a zvlhčovat pokožku těla, která tak zůstává pružná, uvolněná a svěží.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.