1001 Remedies je přepychová řada aromaterapie opírající se o vědu. Produkty jsou ze 100% čistých, organických a přírodních ingrediencí. Formule jsou bez parabenů, ftalátů a dalších nepotřebných chemikálií a syntetiky.
S 1001 Remedies si můžete vytvořit doma vlastní wellness. Díky léčivým složkám produkty 1001 Remedies napomáhají regenerovat, posilovat obranyschopnost organismu a odstraňovat nedokonalosti pleti.

 

bellapierre-logo-2

Bellápierre je jednou z nejrychleji se rozvíjejících firem na trhu s minerálním make-upem. Bellápierre nabízí celou řadu minerálního make-upu a produktů k péči o pleť. Minerální produkty jsou založeny na přírodních složkách, a proto se hodí pro všechny typy pleti. Make-upy s pletí krásně splývají a vytvářejí dojem přirozeně krásné, nenalíčené pleti.

 

Berucci přináší svým zákazníkům trendovost a dostupnost. Designy oblíbené zákazníky – od výrazných pánských hodinek přes jemné dámské modely s originálními řemínky a zdobnými ciferníky až po pánskou sportovní klasiku s červenými řemínky – nabízí návrhářský luxus vycházející z posledních trendů a přání zákazníka a to za dostupnou cenu. Většina řemínků je navíc vyrobena z alternativy kůže tzv. eko kůže, která má řadu lepších vlastností, například je nealergenní.

 

 flo-logo

FLO je jedním z největších světových prodejců kvalitních kosmetických doplňků. Pohybuje se zejména v oblasti parfémů a mezi jejich produkty patří parfémové šperky, plnitelné rozprašovače parfémů nebo třeba LED zrcátka do kabelky. Produkty jsou vhodné na cesty a zároveň i jako praktický dárek.

 

logo-latweez

La-tweez je výhradním vlastníkem patentovaných výrobků, mezi které se řadí zejména světově proslulá LED svítící pinzeta. La-Tweez vyvinul hned několik řad svítících pinzet. Každá řada je vyrobena z té nejkvalitnější nerezové oceli. Výhodou těchto pinzet je jejich ergonomický tvar a LED světélko, které usnadní používání. Kromě klasické řady pinzet La-Tweez nabízí také řadu s luxusním Swarovski elementem nebo velmi praktickou řadu pro cestovatelky.

 

mosquitno-logo

MosquitNo nabízí náramky a samolepky s citronelovou vůní či produkty k péči o pleť. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí (pro děti starší 6 měsíců nebo starší 3 let). Značka MosquitNo kombinuje funkčnost se zábavnými elementy. Výrobky jsou zaměřené na životní styl, navíc jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie.

 

logo-royal

Royal & Langnickel je uznávanou jedničkou ve výrobě kvalitních profesionálních kosmetických štětců. V opravdu velmi široké nabídce naleznete štětce se 100% přírodními štětinami nebo jejich mix s umělými vlákny, ale také štětce s pouze syntetickými vlákny. Kromě ucelených sad štětců jsou v nabídce i jednotlivé kusy nebo různé velikosti balení.

 

Scento vytvořilo jedinečnou řadu kombinující luxus parfémů a stylových šperků. Parfémované šperky Scento zaručují mimořádně dlouhotrvající vůni. Scento šperky umožňují nosit parfém bez použití přímo na kůži, vyhnete se tak kožním alergiím a podrážděním způsobeným stykem parfému na kůži. Přívěsky navíc chrání šaty před stopami po parfému.

 

Beauty Look nabízí široký sortiment. Zaměřuje se na zákazníky, kteří hledají produkty skvělé kvality za rozumnou cenu a bez složitostí při jejím používání. Dokáže nabídnout vše od hřebenů přes manikúru, štětce na makeup, až po nezbytnosti pro cestování.