Beauty Formulas Zubní nit s aktivním uhlím 50m

Zubní nit od značky Beauty Formulas je obohacena o aktivní uhlí a mátovou příchuť. Zubní nit Vám pomůže vyčistit mezizubní prostory, kam se kartáček nedostane.

Skladem
Kód: 5012251013550
Značka: Beauty Formulas
75 Kč
Kategorie: Dentální hygiena

 

Zubní nit od značky Beauty Formulas je obohacena o aktivní uhlí a mátovou příchuť. Zubní nit Vám pomůže vyčistit mezizubní prostory, kam se kartáček nedostane a pomáhá odstraňovat usazeniny, jako jsou zbytky jídla. Pravidelné používání může pomoci zlepšit ústní hygienu, pomůže vám dosáhnout zdravějších zubů a dásní a sníží zápach z úst.

Zařaďte do své ústní hygieny používání zubní nitě pro co nejlepší výsledky.

Návod k použití: Opatrně vložte nit do prostoru mezi zuby. Zakřivte nit kolem strany zubu a jemně posuňte nahoru a dolů a dozadu a dopředu proti zubu. Opakujte postup pro každý zub.

Upozornění: Nevkládejte nit do těsných prostor mezi zuby, a nepoužívejte na podrážděné dásně. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Délka zubní nitě: 50m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

BeautyFormulas, značka pocházející z milého městečka Leeds, které leží na severu Anglie, se pyšní vlastní výrobou, skladováním, balením, značením, ale i distribucí.

Značka, která spojuje nápaditý vzhled a skvělé ceny zároveň.

BeautyFormulas se snaží svým zákazníkům nabídnout maximum, a to se odvíjí i na širokém sortimentu, který nabízí.

Produkty BeautyFormulas naleznete ve více než 70 zemích po celém světě a jsou zaměřené především na péči o nohy, péči o pleť, ústní hygienu, depilační a ženskou hygienu nebo na speciální edice kosmetiky, např. s aloe vera, konopným olejem či dřevěným uhlím.

Veškerý sortiment je vyroben dle norem a E.U. standardů.

 

Zobrazit více

Více o značce Beauty Formulas připravujeme.

 

beauty_formulas__(2)