O nás

Kosmetický e-shop Beautybox.cz představuje unikátní renomované značky, které nabízí pečující a zkrášlující kosmetiku, ale také přístroje pro péči o pleť i tělo. Na tomto e-shopu naleznete téměř vše, co potřebujete k péči o svůj zevnějšek. Kosmetické produkty, dekorativní kosmetiku, pomůcky v péči o pleť, domácí profesionální péči, dětskou péči, kosmetické doplňky, módní doplňky, manikúrní potřeby, cestovní potřeby, repelentní kosmetiku, odpuzovače hmyzu a mnoho dalšího. To vše je jen zlomek našeho sortimentu. Vybírat můžete například ze značek Palsar7Royal & LangnickelMosquitNo, Inter-Vion, Beauty Formulas aj.

Naše portfolio se zaměřuje na ženy, muže i děti, a to všech věkových kategorií.

Cenová dostupnost a rozmanitost je též naší výhodou. Vybírat zde můžete produkty mezi běžně dostupnými až luxusními či profesionálními.

Máme mnohaletou zkušenost v tomto oboru a produkty pro Vás pečlivě vybíráme tak, abychom dokázali splnit Vaše každé přání. 

Produktům věnujeme naši 100% péči v třídění, kontrole, skladování, balení i expedici. Snažíme se maximálně vyhovět všem Vašim požadavkům, odpovědět vstřícně na Vaše dotazy a vždy najít to nejlepší společné řešení pro vrácení, reklamace či nejasnosti.