BEAUTY FORMULAS Gelové náplasti pod oči s aktivním uhlím (6 párů)

Gelové náplasti Beauty Formulas Eye Gel Patches With Activated Charcoal pleť rozjasní, vyživují, hydratují a zklidňují. Náplasti jsou vhodné pro unavenou a suchou pokožku.

Skladem
Kód: 5012251012867
Značka: Beauty Formulas
99 Kč

Gelové náplasti pod oči pleť rozjasní, vyživují, hydratují a zklidňují. Po použití bude pokožka vypadat jemněji, pružněji a mladistvě. Aktivní uhlí váže všechny nečistoty, které se hromadí na pokožce po celý den a zajišťuje hluboké čištění pokožky. Náplasti jsou vhodné pro unavenou a suchou pokožku. Obohacené o vitamín C.

Složení: Aqua (Water), Glycerin, Dimethicone, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Propylene Glycol, Sorbitan Stearate, Charcoal Power, Hydrolysed Collagen, Ascorbic Acid, Phenoxyethanol.

 Spotřebujte hned po otevření jednotlivých balíčků.

BeautyFormulas, značka pocházející z milého městečka Leeds, které leží na severu Anglie, se pyšní vlastní výrobou, skladováním, balením, značením, ale i distribucí.

Značka, která spojuje nápaditý vzhled a skvělé ceny zároveň.

BeautyFormulas se snaží svým zákazníkům nabídnout maximum, a to se odvíjí i na širokém sortimentu, který nabízí.

Produkty BeautyFormulas naleznete ve více než 70 zemích po celém světě a jsou zaměřené především na péči o nohy, péči o pleť, ústní hygienu, depilační a ženskou hygienu nebo na speciální edice kosmetiky, např. s aloe vera, konopným olejem či dřevěným uhlím.

Veškerý sortiment je vyroben dle norem a E.U. standardů.

 

Zobrazit více

Více o značce Beauty Formulas připravujeme.

 

beauty_formulas__(2)