Sůl z Mrtvého moře s magnéziem 1 kg

100% přírodní výrobek

Teď si můžete dopřávat solné lázně i u vás doma. S touto 100% přírodní solí, si budete připadat jak v Izraeli. Takže napustit vanu, přidat šálek soli a pak už jen vstřebávat blahodárně účinky soli.

  • Poskytne úlevu namoženému tělu
  • Pečuje o citlivou pokožku 
  • S vysokým podílem magnézia
  • Vyrobeno v Izraeli

 

V PŘÍPADĚ NESPOKOJENOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁCENÍ PENĚZ.

Obsah: 1kg

Skladem
Kód: 2265
Značka: KESEM Dead sea
420 Kč 420 Kč / 1 kg
Kategorie: KESEM
Sůl z Mrtvého moře s magnéziem 1 kg
Novinka Tip

Na základě evropského nařízení o prodeji kosmetických produktů nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by odkazovaly ke zdravotním či léčebným účinkům našich produktů v obecném měřítku.

O PRODUKTU

Stoprocentně přírodní sůl do koupele. Sůl pochází z Mrtvého moře a je jedinečná tím, že je mnohonásobně více koncentrovaná než ostatní mořské soli. Produkt je dovážen přímo z Izraele.

Koupelová sůl z Mrtvého moře má blahodárné účinky na pokožku. Je vhodná při péči o pokožku, pocit těžkých nohou, úlevovou kopel, při přípravě nohou na pedikůru....

Soli z Mrtvého moře obsahují více než 40 druhů minerálůMezi těmito minerály jsou i takové, které nelze najít v žádném jiném moři. Mezi tyto minerály patří: vápník, draslík, hořčík, zinek, železo, jód, atd.

PRO KOHO JE PRODUKT VHODNÝ 

Produkt je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit stav své pokožky či ulevit tělu.

JAK SŮL POMÁHÁ

Tato luxusní sůl je díky svému obsahu více než 40 druhů minerálu velmi účinná v péči o pokožku.

Použití soli z Mrvého moře: Rozpusťte jeden šálek soli ve vaně s teplou vodou, zůstaňte v ní 15 minut. Poté očistěte pokožku mýdlem a vlažnou vodou. Pro ošetření nohou: Rozpusťte půl šálku soli v teplé vodě, nohy v tomto solném roztoku máčejte 10 minut. Poté je dobře osušte a naneste krém na nohy. Sůl z Mrtvého moře je vhodná také pro použití ve vířivce.

Hmotnost: 1kg

Složení: Maris Sal (Dead Sea Salts)


TIP OD NAŠÍ ZÁKAZNICE

Jedna naše zákaznice používá sůl i na proplachování dutin. Rozpustí si malé množství soli v hrnečku a po té propláchne nosní dutiny :). Nebo si sůl nasype do vroucí vody a vdechuje páru.

Máte doplňující dotazy? Kontaktujte nás, velice rádi Vám odpovíme a poradíme.

Tel.: 727 981 557 Email: info@kesem.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Slovo KESEM znamená v hebrejštině zázrak. U Mrtvé moře můžeme neustále pozorovat zázraky, které dělá, tělu i duši. Výhody 21 jedinečných minerálů v Mrtvém moři jsou známé již od starověku dokonce se říká, že i Kleopatra navštěvovala Mrtvé moře kvůli jeho léčivým účinkům. U kosmetických produktů pro udržení mladého a svěžího vzhledu je pro nás i po mnoha letech nejdůležitější kvalita. Každý produkt je osobně kontrolován naším týmem, dbáme na to, aby ingredience byly té nejvyšší kvality, bez parabenů, minerálních olejů, SLS, ani žádných jiných látek, které jsou považovány za nezdravé nebo nebezpečné. Naše továrny splňují přísné nejvyšší standardy v průběhu celého výrobního procesu a jejich dodržování je kontrolováno.

Kosmetika a Mrtvé moře samotné jsou součástí naší DNA.