KESEM Sůl z Mrtvého moře s magnéziem 1 kg

Sůl z Mrtvého moře s magnéziem KESEM je desetkrát více koncentrovaná než klasická mořská sůl, je 100 % přírodní, obsahuje 40 minerálů, z toho 12 se nenachází nikde jinde na světě. Její použití je skvělé na bolesti svalů a kloubů, do koupele při nachlazení, na dermatitidu, ekzémy, lupénku, na oteklé nohy, vrostlé nehty, plísně na nehtech, hemoroidy a celkovou úlevu svalů – poskytuje příjemný pocit omlazení a obnovy.

Skladem
Kód: 2265
Značka: KESEM Dead sea
420 Kč 420 Kč / 1 kg
Kategorie: KESEM
KESEM Sůl z Mrtvého moře s magnéziem 1 kg
Tip

STRUČNĚ

  • 100 % přírodní sůl z Mrtvého moře
  • S vysokým podílem magnézia (více než EU standard)
  • Poskytuje úlevu namoženému tělu
  • Ulevuje od bolesti kloubů a svalů
  • Pečuje o citlivou a problematickou pokožku
  • Pomáhá v boji s kožními problémy
  • Obsahuje 40 minerálů z toho 12 jedinečných
  • Ideální pro koupele a ošetření nohou
  • Vyrobena v Izraeli

O PRODUKTU

Stoprocentně přírodní sůl, která pochází přímo z Mrtvého moře je jedinečná tím, že je mnohonásobně více koncentrovaná než ostatní mořské soli. Obsahuje více než 40 druhů minerálů, mezi které patří i 12 unikátních, které nabízí jedinečné regenerační účinky, které doposud neobsahují žádné jiné soli na světě. Mezi tyto minerály patří například vápník, draslík, hořčík, zinek, železo, jód, a další. Produkt je dovážen přímo z Izraele a je vhodný ke koupelím. Sůl z Mrtvého moře má blahodárné účinky na pokožku, ke zmírnění revmatických bolestí, kožních problémů či k celkové regeneraci těla. S KESEM solí si můžete dopřát pravidelní solné lázně i u Vás doma. S touto 100% přírodní solí, si budete připadat jak na dovolené u moře. Takže napustit vanu, přidat šálek soli a pak už jen vstřebávat působení blahodárných ozdravujících účinků.

 

Sůl obsahuje vločky magnézia, které přispívají ke správnému fungování svalů, a konkrétně KESEM Sůl obsahuje vyšší dávku magnézia (10-12 %), než je evropský standard (7 %).

 

PRO KOHO JE PRODUKT VHODNÝ

Produkt je vhodný pro všechny, kteří chtějí zlepšit stav své pokožky či ulevit tělu. Je vhodný pro ženy i muže, 100% přírodní, a tudíž bez parfemace. Dopořucuje se především ke koupelím, přípravě nohou na pedikúru, do vířivek, nebo k ponořování nohou při pocitu těžkosti, únavy, kožních problémů. Ke koupeli jej mohou využívat i osoby s citlivou, problematickou, suchou či mastnou pokožkou, osoby s unaveným svalstvem, revmatickými i kožními problémy, s hemoroidy, lupénkou, dermatitidou, ekzémy nebo osoby k regeneraci po zátěži.

 

JAK SŮL POMÁHÁ

Tato luxusní sůl je díky svému obsahu více než 40 druhů přírodních minerálů velmi účinná v péči o pokožku, kterou hydratuje a vyživuje do hloubky. Pomáhá například od pocitu těžkých nohou, na oteklé nohy, vrostlé nehty, plísně na nehtech a je skvělým pomocníkem pro celkovou úlevu svalů. Po koupeli poskytuje na těle příjemný pocit omlazení a obnovy. Sůl obsahuje vločky magnézia, které přispívají ke správnému fungování svalů, a v KESEM soli je jejich podíl ještě větší, než je běžné u EU standardu.

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Pro ošetření celého těla: Rozpusťte jeden šálek soli ve vaně s teplou vodou, a zůstaňte v ní 15 minut relaxovat. Poté očistěte pokožku mýdlem a vlažnou vodou.

Pro ošetření nohou: Rozpusťte půl šálku soli v teplé vodě, a nohy v tomto solném roztoku máčejte 10 minut. Poté je dobře osušte a naneste krém na nohy.

Sůl z Mrtvého moře je vhodná také pro použití ve vířivce. Používejte dle potřeby, vždy však max. 1 denně.

 

V případě, že by Vás pokožka po aplikaci produktu pálila, neděste se, je to běžné, a brzy to přejde. Projevuje se to působením soli z Mrtvého moře na potřeném povrchu.

 

POZOR! Sůl z Mrtvého moře nenahrazuje sůl jedlou a je určena pouze k vnějšímu použití!

 

Hmotnost: 1000 g

 

SLOŽENÍ:

Maris Sal (Dead Sea Salts)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

KESEM banner1

KOSMETIKA Z MRTVÉHO MOŘE

Slovo KESEM znamená v hebrejštině zázrak. U Mrtvé moře můžeme neustále pozorovat zázraky, které dělá tělu i duši. Výhody 21 jedinečných minerálů v Mrtvém moři jsou známé již od starověku dokonce se říká, že i Kleopatra navštěvovala Mrtvé moře kvůli jeho léčivým účinkům. U kosmetických produktů pro udržení mladého a svěžího vzhledu je pro nás i po mnoha letech nejdůležitější kvalita. Každý produkt je osobně kontrolován naším týmem, a dbáme na to, aby ingredience byly té nejvyšší kvality, bez ropy, parabenů, minerálních olejů, SLS, a jiných látek, které jsou považovány za nezdravé nebo nebezpečné. Naše továrny splňují nejvyšší standardy v průběhu celého výrobního procesu a jejich dodržování je přísně kontrolováno.

Kosmetika a Mrtvé moře samotné jsou součástí naší DNA.