Mommy Care - Ekologická hypoalergenní aviváž 1L (Green Valley)

Ekologická aviváž vyrobená z přírodních ingrediencí, s příjemnou vůní esenciálních olejů. Aviváž nezanechává chemické stopy, které mohou způsobit podráždění. Doporučeno pro dětské i kojenecké oblečení.

Vhodné pro všechny typy barev i materiálů.

Skladem
Kód: 7290016692594
Značka: Mommy Care
269 Kč
Kategorie: Další

Ekologická aviváž 1000 ml - Green Valley

Ekologická aviváž vyrobená z přírodních ingrediencí, s příjemnou vůní esenciálních olejů.

Aviváž nezanechává chemické stopy, které mohou způsobit podráždění. 

Doporučeno pro dětské i kojenecké oblečení.

Vhodné pro všechny typy barev i materiálů.

  • Vegan - Netestováno na zvířatech
  • Bez minerálních olejů
  • Bez parabenů
  • Bez petrochemie
  • Biologicky rozložitelný
  • Hypoalergenní
  • Ekologické

 

Návod k použití:

  1. Pro mechanickou pračku: Pomocí odměrky uvnitř uzávěru odměřte potřebné množství aviváže a nalijte do určené přihrádky na aviváž v pračce. Na každých 4-5 kg ​​prádla doporučujeme přidat 25 ml aviváže (tj. spodní ryska odměrky).
  2. Pro ruční praní: Přidejte polovinu odměrky aviváže na každých 10 litrů vody.

 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepijte. Nepolykejte. Nevdechujte. Po manipulaci s přípravkem si vždy umyjte ruce.

První pomoc: V případě požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a předložte štítek produktu. V případě zasažení očí, důkladně oči propláchněte čistou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Skladování: Skladujte v původním obalu na chladném suchém a dobře větraném místě. Po dopotřebování láhev zrecyklujte a vhoďte do konteineru určeného pro plast.

 

Objem: 1000 ml

Vůně: Green Valley // Zelené údolí

 

Složení: Active matter, cationic, plant origin. (Kationtové aktivní látky rostlinného původu.) Preservative. (Konzervační) Parfume. (Parfém) Allergens free (Bez alergenů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Mommy Care je jednou z nejuznávanějších značek organické péče o pleť. Specializujeme se na vývoj a výrobu produktů péče o pleť pro nastávající maminky, miminka a děti a klademe důraz na vývoj přírodních a bezpečných produktů pro použití v době, kdy je pokožka nejcitlivější.

Do našich produktů se používají pouze přírodní a organické ingredience nejvyšší kvality a naše výrobní metody (včetně lisování za studena) zajišťují, že si ingredience zachovají své optimální výhody. Garantujeme splnění nebo překročení nejvyšších průmyslových standardů ve výrobě přírodní a organické péče o pleť.
Naši řadu těhotenských produktů lze použít k prevenci strií, snížení otoků a pomoci vašemu tělu udržet si svůj tvar po těhotenství. Naše kojenecké a dětské produkty jsou vhodné zejména pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku.

Bezpečnost vás a vašich dětí je naším hlavním zájmem v Mommy Care, takže v době, kdy na tom opravdu záleží, se můžete při používání našich produktů cítit bezpečně. Netestujeme na zvířatech. Nikdy nepoužíváme parabeny, ingredience na ropné bázi, ftaláty, SLS ani žádné jiné ingredience, o jejichž bezpečnosti existuje pochybnost, a naším posláním je neustále vyvíjet vysoce kvalitní a bezpečné produkty péče o pleť, které podporují maminky, které se snaží rozhodovat o zdravém životním stylu pro sebe a své děti.

mommy care