MosquitNo Rodinný repelentní sprej proti hmyzu 100 ml

Bezpečná a dlouhodobá ochrana proti hmyzu pro celou rodinu!

Odpuzuje hmyz: komáry, ploštice, blechy, vosy, klíšťata, svilušky.

Účinné taky proti tropickým komárům.

Účinná ochrana až 10 hodin.

Bez parabenů a látky DEET.

Skladem
Kód: 8718164113468
Značka: MosquitNo
499 Kč
Kategorie: Další
MQN 1000x1000 Cosmetics 8718164113468 FamilySpray 2
Novinka Tip
  • Bezpečná a dlouhodobá ochrana proti komárům pro celou rodinu!
  • Odpuzuje hmyz: komáry, ploštice, blechy, vosy, klíšťata, svilušky. Účinné taky proti tropickým komárům.
  • Účinná ochrana až 10 hodin. Bez parabenů a látky DEET. Nevhodné pro děti do 6 měsíců.
  • Objem: 100 ml

 

MosquitNo repelentní sprej v rodinném balení zaručuje ochranu proti komárům při outdoorových aktivitách a na dovolené. Udržujte svou rodinu v bezpečí na pikniku, pěší turistice, plavání, kempování atd. Aktivní látka Saltidin® je bezpečná pro děti starší 6 měsíců.

Dermatologicky testováno. Bezpečné pro životní prostředí. Je prokázána účinná ochrana proti komárům, ovádům a písečným muškám. Zajistí vám tak bezstarostně strávený čas venku.

Produkt je účinný na hmyz: komár tropický (Aedes Aegypti), komár rodu Anopheles (Malaria), komár rodu Anopheles gambiae, písečné mušky, černé mušky, kloš jelení, mouchy, komár tygrovaný, komár Culex quinquefasciatus.

Jak produkt použít: Aplikujte sprej na pokožku, kterou chcete mít chráněnou před komáry. Opakujte aplikaci v případě plavání či pocení.

Účinnost produktu až 10 hodin. Opakujte aplikaci produktu v případě plavání či pocení.

OPATŘENÍ: Neaplikujte v blízkosti očí a úst. Nikdy nepoužívejte sprej na řezné rány či drobné ranky. Nepoužívejte na podrážděnou kůži. Udržujte mimo dosah dětí. Neaplikujte dětem na ruce, hrozí pozření produktu. Nevystavujte produkt teplotám vyšším 50°C. V případě vzniku alergických reakcí se poraďte s dermatologem.

 

SLOŽENÍ:

  • ACTIVE INGREDIENTS: SALTIDIN® 20%, (I-piperidinecarboxylic acid 2-(2-hydroxyethyl)-1 methylpropylester; exact concentration: 20g/100g.
  • INGREDIENTS: Aqua, Alcohol Denat., Hydroxyethyl Isobutyl Piperidine Carboxylate, Peg-8, Parfum.

 

UPOZORNĚNÍ:

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Hořlavé.

 

BEZPEČNOSTNÍ PROHLÁŠENÍ:

V případě nehody či nevolnosti vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. Obal či štítek si ponechejte a mějte jej v případě potřeby k dispozici pro svého lékaře. Znečištěný oděv ihned svlékněte.

PRVNÍ POMOC PŘI VDECHNUTÍ: Dostaňte raněného na čerstvý vzduch a ponechejte jej v klidu. V případě jakýchkoliv pochybností či příznaků vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI REAKCI S KŮŽÍ: Okamžitě svlékněte znečištěné oděv. Omývejte kůži velkým množstvím vody. V případě podráždění kůže vyhledejte svého lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Okamžitě vypláchněte oči pod tekoucí vodou. V případě stížností raněného či dalších příznaků se obraťte na očního lékaře. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa důkladně vodou. Pijte více vody po malých doušcích (ředicí účinek). Nevyvolávejte zvracení! V případě pochybností či příznaků se obraťte na svého lékaře.

Product Type 19: repelenty a atraktanty. Pouze jako odpuzující prostředek proti hmyzu. Cílová skupina: Široká veřejnost.

 

MosquitNo nabízí náramky, samolepky či produkty k péči o pleť, které chrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET! 

mqn info 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení