MosquitNo Rodinný repelentní sprej proti hmyzu 100 ml

Bezpečná a dlouhodobá ochrana proti hmyzu pro celou rodinu!

Odpuzuje hmyz: komáry, ploštice, blechy, vosy, klíšťata, svilušky.

Účinné taky proti tropickým komárům.

Účinná ochrana až 10 hodin.

Bez parabenů a látky DEET.

Skladem
Kód: 8718164113468
Značka: MosquitNo
499 Kč
Kategorie: Další
  • Bezpečná a dlouhodobá ochrana proti komárům pro celou rodinu!
  • Odpuzuje hmyz: komáry, ploštice, blechy, vosy, klíšťata, svilušky. Účinné taky proti tropickým komárům.
  • Účinná ochrana až 10 hodin. Bez parabenů a látky DEET. Nevhodné pro děti do 6 měsíců.
  • Objem: 100 ml

 

MosquitNo repelentní sprej v rodinném balení zaručuje ochranu proti komárům při outdoorových aktivitách a na dovolené. Udržujte svou rodinu v bezpečí na pikniku, pěší turistice, plavání, kempování atd. Aktivní látka Saltidin® je bezpečná pro děti starší 6 měsíců.

Dermatologicky testováno. Bezpečné pro životní prostředí. Je prokázána účinná ochrana proti komárům, ovádům a písečným muškám. Zajistí vám tak bezstarostně strávený čas venku.

Produkt je účinný na hmyz: komár tropický (Aedes Aegypti), komár rodu Anopheles (Malaria), komár rodu Anopheles gambiae, písečné mušky, černé mušky, kloš jelení, mouchy, komár tygrovaný, komár Culex quinquefasciatus.

Jak produkt použít: Aplikujte sprej na pokožku, kterou chcete mít chráněnou před komáry. Opakujte aplikaci v případě plavání či pocení.

Účinnost produktu až 10 hodin. Opakujte aplikaci produktu v případě plavání či pocení.

OPATŘENÍ: Neaplikujte v blízkosti očí a úst. Nikdy nepoužívejte sprej na řezné rány či drobné ranky. Nepoužívejte na podrážděnou kůži. Udržujte mimo dosah dětí. Neaplikujte dětem na ruce, hrozí pozření produktu. Nevystavujte produkt teplotám vyšším 50°C. V případě vzniku alergických reakcí se poraďte s dermatologem.

 

SLOŽENÍ:

  • ACTIVE INGREDIENTS: SALTIDIN® 20%, (I-piperidinecarboxylic acid 2-(2-hydroxyethyl)-1 methylpropylester; exact concentration: 20g/100g.
  • INGREDIENTS: Aqua, Alcohol Denat., Hydroxyethyl Isobutyl Piperidine Carboxylate, Peg-8, Parfum.

 

UPOZORNĚNÍ:

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Hořlavé.

 

BEZPEČNOSTNÍ PROHLÁŠENÍ:

V případě nehody či nevolnosti vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. Obal či štítek si ponechejte a mějte jej v případě potřeby k dispozici pro svého lékaře. Znečištěný oděv ihned svlékněte.

PRVNÍ POMOC PŘI VDECHNUTÍ: Dostaňte raněného na čerstvý vzduch a ponechejte jej v klidu. V případě jakýchkoliv pochybností či příznaků vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI REAKCI S KŮŽÍ: Okamžitě svlékněte znečištěné oděv. Omývejte kůži velkým množstvím vody. V případě podráždění kůže vyhledejte svého lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Okamžitě vypláchněte oči pod tekoucí vodou. V případě stížností raněného či dalších příznaků se obraťte na očního lékaře. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa důkladně vodou. Pijte více vody po malých doušcích (ředicí účinek). Nevyvolávejte zvracení! V případě pochybností či příznaků se obraťte na svého lékaře.

Product Type 19: repelenty a atraktanty. Pouze jako odpuzující prostředek proti hmyzu. Cílová skupina: Široká veřejnost.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

MosquitNo nabízí vonné náramky, samolepky a další trendy produkty. V nabídce můžete najít i repelentní sprej, který Vás ochrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá i nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!