Beauty Formulas Depilační pásky na obočí (4 ks)

Depilační pásky Eyebrow Shapers vám pomohou k dokonalému tvaru vašeho obočí. Jsou navrženy tak, aby snadno a přesně fungovaly na všech typech obočí a výsledkem bylo bezchybně vytvarované obočí. Depilační pásky jsou již předem nastříhané, aby umožňovaly přesné umístění, ať už nad nebo pod obočí, a vy jste tak mohli odstraňovat nežádoucí chloupky bez námahy.

Skladem
Kód: 5012251012355
Značka: Beauty Formulas
75 Kč

Depilační pásky Eyebrow Shapers vám pomohou k dokonalému tvaru vašeho obočí. Jsou navrženy tak, aby snadno a přesně fungovaly na všech typech obočí a výsledkem bylo bezchybně vytvarované obočí. Depilační pásky jsou již předem nastříhané, aby umožňovaly přesné umístění, ať už nad nebo pod obočí, a vy jste tak mohli odstraňovat nežádoucí chloupky bez námahy.

POUŽITÍ:

  1. Zajistěte, aby byla vaše pokožka čistá, suchá, bez mastnoty a krémů.
  2. Pro zdokonalení techniky doporučujeme, abyste při prvním použití pásek vyzkoušeli nejprve na malé ploše a až poté začali s depilací celé oblasti.
  3. Odstraňte zakřivený proužek z podkladového papíru.
  4. Umístěte proužek na požadovanou oblast obočí.
  5. Pevně ​​zatlačte pásek ve směru růstu chloupků. Pokud s jeho umístěním uděláte chybu, pomalu jej odendejte ve směru růstu vlasů a vyměňte je.
  6. Jednou rukou vytáhněte a přidržte pokožku a druhou rukou rychle odloupněte proužek z kůže proti směru růstu chloupků.
  7. K odstranění chloupků mezi obočím použijte rovný proužek a aplikujte stejným způsobem.
  8. Nataženou kůži stáhněte zpět směrem dolů a odstraňte stopy vosku na pokožce pomocí hadříku namočeným v oleji.
  9. Zbývající proužky uložte na chladném a suchém místě.

 

UPOZORNĚNÍ A DOPORUČENÍ: Před použitím výrobku si pečlivě přečtěte návod k použití a postupujte podle pokynů k použití. Uchovávejte v chladu a suchu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte je u starých lidí, diabetiků nebo u lidí s oběhovými problémy. Neaplikujte na podrážděnou, zraněnou nebo oteklou pokožku, pokožku se skvrnami, vředy, křečové žíly nebo sluncem spálenou pokožku. Nepoužívejte na kůži, která dříve reagovala špatně při použití jiných vosků. Pokud jej i přes to použijete, poraďte se s obvodním či kožním lékařem a ukažte mu obal produktu. Nepoužívejte 24 hodin po opalování nebo bezprostředně po sprše nebo koupeli. Zabraňte kontaktu s očima. Vhodné pro těhotné ženy, s vědomím, že aplikace pásek může způsobit zarudnutí/otoky/modřinky. Před podáním tohoto produktu se poraďte s dermatologem, pokud podstupujete ošetření, které může mít vliv na pokožku, nebo si myslíte, že máte nediagnostikovaný dermatologický problém. Před prvním použitím proveďte zkoušku na malé části oblasti, která má být navoskována. Pokud do 24 hodin po aplikaci není pozorována žádná nežádoucí reakce, pokračujte v používání přípravku. Pouze pro použití na obočí. Pro větší účinnost doporučujeme nechat chloupky dorůst do délky 2 až 5 mm. Nevoskujte stejnou oblast vícekrát. Pokud je kůže podrážděná, počkejte 48 hodin, než voskujete stejnou oblast. Po voskování je běžné cítít mírné nepohodlí a mírné zarudnutí, které se objevuje předvším u kořínků chloupků. Takovéto účinky jsou normální a obvykle vymizí do 24 hodin. Pokud ne, doporučujeme poradit se s lékařem. Pro zmírnění zrudnutí či otoku aplikujte studené obklady. Nepoužívejte výrobky na bázi alkoholu ve voskovaných oblastech do 24 hodin po voskování. Po voskování nevystavujte voskovanou pokožku přímému slunečnímu záření po dobu 24 hodin. Jemným stisknutím na zadní straně použitého proužku odstraňte stopy vosku na pokožce. Po voskování odstraňte poslední stopy vosku pomocí bavlny namočené v dětském oleji, nepoužívejte vodu, mýdlo ani alkohol.

 

OBSAH : 4 jednostranné pásky, každý se 14 různými předřezanými tvary

 

Složení: Glyceryl Rosinate, Paraffinum Liquidum, Ethylene/VA Copolymer.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

BeautyFormulas, značka pocházející z milého městečka Leeds, které leží na severu Anglie, se pyšní vlastní výrobou, skladováním, balením, značením, ale i distribucí.

Značka, která spojuje nápaditý vzhled a skvělé ceny zároveň.

BeautyFormulas se snaží svým zákazníkům nabídnout maximum, a to se odvíjí i na širokém sortimentu, který nabízí.

Produkty BeautyFormulas naleznete ve více než 70 zemích po celém světě a jsou zaměřené především na péči o nohy, péči o pleť, ústní hygienu, depilační a ženskou hygienu nebo na speciální edice kosmetiky, např. s aloe vera, konopným olejem či dřevěným uhlím.

Veškerý sortiment je vyroben dle norem a E.U. standardů.

 

Zobrazit více

Více o značce Beauty Formulas připravujeme.

 

beauty_formulas__(2)