CHIQUE ROSE GOLD Sada štětců k líčení obličeje Face Fix

Sada kosmetických štětců BQU-SETR202 FACE FIX KIT k líčení obličeje

Skladem
Kód: 090672374486
399 Kč
Kategorie: Péče o pleť

Sada kosmetických štětců ideálních k domácímu využití či při cestování. Obsahuje pět štětců a pouzdro na štětce.
Sada obsahuje:

  • BQU-R203 Powder - Štětec na pudr
  • Angled Blush - Štětec na tvářenku
  • BQU-R214 Contour - Štětec na konturování
  • BQU-R202 Concealer - Štětec na konturování
  • Angled Brow - Štětec na obočí
  • Zip Pouch - Pouzdro na štětce

Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

a