CHIQUE ROSE GOLD Sada štětců na obličej Total Face

Sada kosmetických štětců BQU-SETR201 k líčení celého obličeje

Skladem
Kód: 090672374479
349 Kč
Kategorie: Péče o pleť

Sada základních kosmetických štětců k líčení celého obličeje, vhodná na domácí použití i na cesty. Obsahem balení je i pouzdro na štětce.


Sada obsahuje:

  • BQU-R203 Powder - Štětec na pudr
  • Angled Shader - Štětec na oční stíny
  • Smoky Eye - Štětec na kouřové líčení
  • Pointed Lip - Štětec na rty
  • BQU-R201 Foundation - Štetec na make-up
  • BQU-R206 Brow/Liner - Štětec na oční linky a obočí
  • Zip Pouch - Pouzdro na štětce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

a