MŌDA GLITTER BOMB 6PC PURPLE COMPLETE SET SADA KOSMETICKÝCH ŠTĚTCŮ NA OBLIČEJ – 6KS

V této 6dílné sadě najdete všechny štětce potřebné pro každodenní makeup. Celkový styl štětců je fialový s poloprůhlednou rukojetí naplněnou třpytkami.

Skladem
Kód: 090672380937
529 Kč
Kategorie: Péče o pleť
BMD GBSET6PU 2
Novinka

V této 6dílné sadě najdete všechny štětce potřebné pro každodenní makeup. Celkový styl štětců je fialový s poloprůhlednou rukojetí naplněnou třpytkami.

 

POINTED POWDER: Perfektní špičatý štětec pro vyhlazování a nanášení vašeho podkladu a pudru pro maximální zajištění jednotných kontur a podkladu.

BLUSH: Štětec na tvářenku.

CREASE: Perfektní štětec pro aplikování barvy na krajích oči pro přidání hloubky.

EYE SHADER: Nanášejte stíny na celé oční víčko.

LINE: S tímto štětcem můžete expertně zarovnat spodní a vrchní linky.

ZIP CASE: Zapínací pouzdro, ideální na cesty.

 

PROČ ZAKOUPIT ŠTĚTCE MŌDA?
Excelentní pro vlhké i suché produkty.
Štětiny zajištěné hliníkovou koncovkou.
Profesionální kvalitní vlákna.
Cruelty FREE and 100% VEGAN.

PÉČE O PRODUKT:

Pro umytí použijte jemný šampon a vlažnou vodu, následně nechte štětec vyschnout na rovné ploše.

MATERIÁL:

Syntetické vlákno

Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

a