MŌDA MYTHICAL 6PC SWEET SIREN TRAVEL KIT SADA ŠTĚTCŮ NA OBLIČEJ - 6KS

V této sadě štětců naleznete vše, co potřebujete pro vytvoření kompletního looku. Unikátní design těchto štětců je jako z pohádky. Sada také obsahuje pěkné holografické pouzdro, díky kterému si můžete vzít celou sadu na cesty.

Skladem
Kód: 090672374547
525 Kč
Kategorie: Péče o pleť

V této sadě štětců naleznete vše, co potřebujete pro vytvoření kompletního looku. Unikátní design těchto štětců je jako z pohádky. Sada také obsahuje pěkné holografické pouzdro, díky kterému si můžete vzít celou sadu na cesty.

POWDER: Ideální štětec na pudr

COMPLEXION: S tímto štětcem můžete nanášet makeup s maximální precizností

HIGLIGHT & GLOW: Perfektně tvarovaný štětec na rozjasnění celého obličeje

CREASE: Výborný štětec na splývání v záhybech oka

EYE SHADER: Štětec na oční stíny

 

PROČ ZAKOUPIT ŠTĚTCE MŌDA?
Excelentní pro vlhké i suché produkty.
Štětiny zajištěné hliníkovou koncovkou.
Profesionální kvalitní vlákna.
Cruelty FREE and 100% VEGAN.

PÉČE O PRODUKT:

Pro umytí použijte jemný šampon a vlažnou vodu, následně nechte štětec vyschnout na rovné ploše.

MATERIÁL:

Syntetické vlákno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

a