MŌDA PRO 5PC EVERYDAY KIT SADA KOSMETICKÝCH ŠTĚTCŮ NA OBLIČEJ – 5KS

5dílná sada elegantních štětců pro každodenní použití.

Skladem
Kód: 090672380760
425 Kč
Kategorie: Péče o pleť

5dílná sada elegantních štětců pro každodenní použití.

Přidejte okouzlující gotický dotek pro vaší kolekci touto 5dílnou sadou štětců, která obsahuje vše, co potřebujete pro celkový makeup. Rukojeť nabízí maximální komfort a styl. Sada obsahuje zapínatelný sáček ideální na cestování.

 

MULTI-PURPOSE POWDER: Perfektní štětec pro vyhlazování a nanášení vašeho podkladu a pudru pro maximální zajištění jednotného konturování a podkladu.

ANGLE FOUNDATION: Výborný štětec pro aplikaci celkového podkladu a nanášení okolo Vašich očí a nosu.

DOMED SHADOW: Štětec pro skvělé splynutí stínů po celém očním víčku.

ANGLE EYELINER: Jemný nakloněný štětec se zkosenou stranou pro nejvyšší přesnost v oblasti linek.

ZIP CASE: Zapínací sáček perfektní na cestování, lehce omyvatelný.

 

PROČ ZAKOUPIT ŠTĚTCE MŌDA?
Excelentní pro vlhké i suché produkty.
Štětiny zajištěné hliníkovou koncovkou.
Profesionální kvalitní vlákna.
Cruelty FREE and 100% VEGAN.

 

PÉČE O PRODUKT:

Pro umytí použijte jemný šampon a vlažnou vodu, následně nechte štětec vyschnout na rovné ploše.

MATERIÁL:

Syntetické vlákno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

a