PALSAR7 Mikrojehličkový váleček na ošetření obličeje a těla Sada 4v1

PALSAR7 Mikrojehličkový váleček na ošetření obličeje je dermatologické zařízení, které pomáhá odlupovat starou pokožku a zvyšovat tvorbu kolagenu. Díky pravidelné aplikaci a jemným mikro vpichům se lépe vstřebávají kosmetické produkty do pleti, lépe se hojí jizvy po akné, vrásky se minimalizují a pleť je celkově zdravější a pružnější.

Mikrojehličkový váleček obsahuje 3 vyměnitelné hlavice s různým počtem jehliček z nerezové oceli a jejich délkou.

Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem! 

Skladem
Kód: 8594209100279
Značka: PALSAR7
1 189 Kč
Kategorie: Péče o pleť
mikro4v1
Doprava zdarma

Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem! 

PALSAR7 Mikrojehličkový váleček na ošetření obličeje je dermatologické zařízení, které pomáhá odlupovat starou pokožku a zvyšovat tvorbu kolagenu. Jehličky válečku šetrně a bezbolestně narušují vrchní vrstvu kůže a vytvoří neviditelné mikro vpichy do pokožky. Do mozku je tak vyslán impuls, aby mikro vpichy sám ošetřil a vytvořil více kolagenu. Díky pravidelné aplikaci a jemným mikro vpichům se lépe vstřebávají kosmetické produkty do pleti, lépe se hojí jizvy po akné, vrásky se minimalizují a pleť je celkově zdravější a pružnější.

Mikrojehličkový váleček je vyroben z mnoha vysoce kvalitních mikro jehel, kterými se bezbolestně přejíždí po obličeji a dalších částech těla. Do 5 minut je váleček schopný propíchnout epidermální vrstvu kůže více než 250000x, čímž se i perfektně vstřebává vyživující sérum či krém.

Mikrojehličkový váleček obsahuje 3 vyměnitelné hlavice s různým počtem jehliček z nerezové oceli a jejich délkou.

 • 300 jehliček - délka 0,50 mm - vhodný pro menší části obličeje jako je oční okolí či nos.
 • 600 jehliček - délka 1,00 mm - vhodný pro větší části obličeje jako jsou tváře či krk.
 • 1200 jehliček - délka 1,50 mm - vhodný pro větší oblasti těla jako jsou nohy či břicho.

 

Účinky mikrojehličkového válečku:

 • Jemně odlupuje kožní buňky způsobující nezdravou pokožku (zjizvení, stárnutí, vrásky, strie atd.)
 • Stimuluje cirkulaci krve
 • Masíruje pokožku
 • Čistí póry
 • Stimuluje produkci kolagenu
 • Zvyšuje vstřebávání produktů do pokožky

 

Použití mikrojehličkového válečku:

1. Do čisté nádobky (součástí balení) nalijte horkou vodu a váleček lehce protřepejte v nádobce. Poté váleček vložte do nádobky s 75% isopropyl lékařským alkoholem a nechte dezinfikovat po dobu 5-10 minut. 

2. Důkladně si umyjte obličej vlažnou vodou a vyčistěte pleť rovněž 75% lékařským alkoholem. 

3. Rovnoměrně na pleť aplikujte vyživující sérum nebo krém. 

4. Použijte mikrojehličkový váleček a jemně jím masírujte obličej. Každou část obličeje masírujte všemi směry celkem 4-6krát. Při použití dbejte zvýšené opatrnosti, abyste se vyhnuli nechtěnému poškození pokožky.

Rolujte svisle

Začněte na kraji obličeje a rolujte válečkem ze shora dolů. Vyhněte se oblasti očí. Poté váleček nadzvedněte a začněte rolovat znovu ze shora dolů po stejné oblasti. Zopakujte 4-6x. Poté se přemistěte na další část obličeje a pokračujte do té doby, než ošetříte celý obličej. 

Rolujte vodorovně

Začněte na kraji obličeje a rolujte válečkem zleva doprava. Vyhněte se oblasti očí. Poté váleček nadzvedněte a začněte rolovat znovu zleva doprava po stejné oblasti. Zopakujte 4-6x. Poté se přemistěte na další část obličeje a pokračujte do té doby, než ošetříte celý obličej. 

Rolujte diagonálně

Ošetření můžete provádět i diagonálně. Postupujte obdobně jako v předchozích případech, ale rolujte válečkem do kříže.

5. Mikrojehličkový váleček po použití znovu vydezinfikujte. Do čisté nádobky nalijte horkou vodu a váleček lehce protřepejte v nádobce. Poté váleček vložte do nádobky s 75% isopropyl alkoholem a nechte dezinfikovat po dobu 5-10 minut. Poté nechte váleček okapat a suchý jej vraťte do ochranné krabičky.

6. Po ošetření mikrojehličkovým válečkem je doporučeno hydratovat pokožku. Můžete použít hydratační plátýnkovou masku, sérum proti stárnutí pleti nebo sérum s vitamínem C.

Mikrojehličkový váleček používejte 1x měsíčně, v případě vyšší snášenlivosti 1x týdně.

Mikrojehličkový váleček se dá použít na ošetření obličeje, ale i pokožky hlavy, krku, těla, rukou, nohou nebo na ošetření břicha. Dle oblasti, kterou chcete ošetřit, zvolte nástavec válečku.

Rozměry mikrojehličkového válečku:

Délka rukojeti: 90 mm

Délka nástavců: 55 mm

Rozměry ochranné krabičky: 100 mm * 170 mm

Materiál jehliček:

nerezová ocel

Balení obsahuje:

 • 3x nástavec s jehličkami
 • 1x rukojeť
 • 1x ochranná krabička na celou sadu
 • 1x nádobka na dezinfekci
 • 1x uživatelská příručka

 

Obrázky s popisem jsou pouze ilustrační.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Po více než 10 letech úspěšných zkušeností v kosmetickém průmyslu jsme vytvořili značku PALSAR7, která Vám rozšíří obzory v péči o krásu. Nabízí řadu moderních zařízení, díky kterým se stane péče o pokožku ještě snazší. Chceme, abyste se cítili uvolněně a zdravě, vypadali mladě a krásně, a to aniž byste navštívili kosmetické profesionály. Naše výrobky jsou vhodné pro domácí použití, takže si můžete užít luxusní ošetření kdykoliv a kdekoliv.

PALSAR7 poskytuje rozmanitou nabídku nejžádanějších zařízení v péči o Vaši pokožku. Abychom splnili očekávání našich klientů, je naše práce založena na následujících klíčových principech.


BEZPEČNOST
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, které zvyšují pocit bezpečí. Zároveň jsou naše výrobky certifikovány evropskou normou a ke každému produktu je připojena podrobná příručka. Další informace a pokyny najdete na našich webových stránkách.

ROZMANITOST
Poskytujeme jedinečnou možnost vybrat si z široké škály produktů pro Vaši pokožku. Naše výrobky jsou prezentovány v několika barvách, s odlišnými funkcemi a tvary. Můžete si díky tomu vybrat produkt vhodný přímo pro Vás.

ODBORNOST
Neustále shromažďujeme a rozvíjíme naše odborné znalosti v oblasti kosmetického trhu, abychom našim zákazníkům poskytli moderní, kvalitní a jedinečné produkty.

palsar7_promofoto (3)