PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť

Ultrazvuková špachtle je inovativní nástroj, díky kterému můžete vyčistit a vyživit Vaši pleť lépe než kdy předtím. Produkt pečuje o pleť důkladným vysokofrekvenčním okruhem uvnitř špachtle, díky kterému je výsledek velmi efektivní.

Špachtle nabízí běžné i hloubkové čištění, lifting a hloubkové vyživení pleti.

Skladem
Kód: 8594209100408
Značka: PALSAR7
1 999 Kč
Akce 1+1 zdarma

Při zakoupení PALSAR7 Ultrazvuková špachtle k péči o pleť nyní získáte zdarma Soo'AE HEMP DREAMS ČISTÍCÍ OLEJ 120 ml. Při zadání kódu "PROMO5" také obdržíte slevu 5%.

spachtle3
Tip Doprava zdarma 1 + 1

Veškeré fotografie jsou pouze ilustrační.

Produkty PALSAR7 obdržíte ve stylové elegantní krabičce se stuhou, jsou tak rovněž ideálním dárkem! 

Palsar7 Ultrazvuková špachtle je inovativní nástroj, díky kterému můžete vyčistit a vyživit Vaši pleť lépe než kdy předtím. Produkt pečuje o pleť důkladným vysokofrekvenčním okruhem uvnitř špachtle, díky kterému je výsledek velmi efektivní.

 

Před použitím špachtle si vždy důkladně očistěte obličej kvalitními produkty na odličování pleti a opláchněte jej teplou vodou, abyste docílili maximálních účinků.

Pokud nebudete mít Vaši pleť i špachtli dobře vyčištěnou, můžete Vaši pleti uškodit. Upozorňujeme, že špatné používání špachtle a nedostatečné vyčištění se může projevit zanešenými póry, akné, vyrážkou, ochablostí pleti, černými skvrnami a jinými kožními problémy.

 

K čemu se špachtle používá?

Běžné i hloubkové čištění, lifting a hloubkové vyživení pleti

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před prvním použitím nabijte přístroj alespoň po dobu 2 hodin.

 • Stisknutím a podržením hlavního tlačítka na 2 sekundy přístroj zapnete nebo vypnete, a poté jedním stisknutím tlačítka přepnete funkci.
 • Když není přístroj nabíjen, připojen k síti nebo není vybrán žádný z režimů, dojde k automatickému vypnutí. Při nabíjení svítí kontrolky jedna po druhé. Při plném nabití přístroje svítí všechny kontrolky.
 • Před každým použitím očistěte špachtli přístroje kouskem čisté látky nebo vatovým tamponem.
 • Před každým použitím naneste na pokožku vhodný prostředek pro čistění, výživu nebo opláchněte pleť čistou vodou.

 

PRODUKT NENÍ URČEN PRO:

Ženy v období těhotenství nebo menstruace, ženy s kožními problémy způsobenými hormonální nerovnováhou, osoby s alergiemi, kožním onemocněním, dermatitidou, kožní alergií a vážným spálením od slunce, dále také pro osoby s poškozením kůže, ekzémy a otoky.

Tělesně či psychicky postižení mají zakázáno používat výrobek, pokud nejsou pod dohledem a vedením opatrovníka, neboť opatrovník je odpovědný za bezpečnost uživatele.

 

REŽIMY:

Každý režim doporučujeme používat 3-5 minut, 1-2x týdně. Lze vystřídat všechny režimy za sebou, nebo si je rozdělit na různé dny. Celková týdenní doba ošetření by neměla přesáhnout 40 minut!

Čištění pleti (Cleaning)

Omyjte obličej čistou vodou a naneste čisticí prostředek na obličej (gel, mýdlo, olej, aj.). Stisknutím tlačítka vyberte režim "Cleaning", pro důkladné vyčištění pleti. Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 1), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Lifting pleti (Lifting)

Očistěte obličej čistou vodou a zchlaďte ho například studeným ručníkem nebo žínkou po dobu 5-10 minut, aby se zmenšily póry. Na obličej aplikujte esenci, olej nebo sérum. Dvojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Lifting“, pro přechod do režimu pomalého poklepávání. Pomalu s přístrojem pohybujte ve směru pórů po dobu 5 minut (obr. 2). Hloubkové a účinné složky podporují metabolismus a díky silnému kolísání ultrazvukových vln aktivují pokožku. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové vyživení pleti (Ion+)

Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Aplikujte výživnou esenci. Trojím stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion+“, pro import záporných iontů. Pomalu se špachtlí pohybujte ve směru pórů (obr. 1). Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně.

Hloubkové čištění (Ion-)

Očistěte obličej čistou vodou, napařte pomocí horkého vzduchu po dobu 5 minut (nebo přiložte na obličej teplý ručník či žínku na 5 minut). Naneste odstraňovač černých teček, esenci, nebo masku (doporučujeme nechat působit cca 10 minut).

Čtverým stisknutím tlačítka vyberte režim „Ion-“, pro export kladných iontů (Ion-). Držte přístroj a pomalu pohybujte špachtlí podél oblasti, kterou chcete vyčistit (obr. 2), a špachtli mějte nasměrovanou proti směru pórů. Používejte 3-5 minut, 1-2x týdně. Pro docílení velmi hloubkového čistění použijte přístroj po dobu max. 10 minut a poté jej důkladně očistěte.

 

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

 • Po každém použití je třeba přístroj ihned vyčistit, aby se zabránilo nahromadění mastnoty nebo jiných zbytků.
 • Výrobek lze jemně otřít studenou vodou, teplou vodou, měkkým hadříkem nebo vatovým tamponem.
 • Nečistěte přístroj přímo pod tekoucí vodou, ani jej neponořujte, mohlo by dojít k poškození přístroje.
 • Nepoužívejte ostrá, korozivní nebo těkavá ředidla, plyn, ani jiné chemické čističe, které by mohly způsobit poškození přístroje.
 • Při povrchovém čištění a údržbě přístroje vždy zavřete špachtli víčkem a vytáhněte nabíjecí aparát ze zdroje.
 • Pokud je přístroj delší dobu v nečinnosti (3+ měsíce), plně jej nabijte a poté stroj uskladněte, aby nedošlo k poškození baterie.

 

DOPORUČENÍ

 • Při používání produktu držte zlaté pruhy na bočních stranách přístroje, aby docházelo k plné realizaci funkce importu a exportu iontů. Upozorňujeme, že pokud nejsou pruhy dobře chyceny, nemusí výrobek správně fungovat.
 • Při použití produktu nakloňte úhel špachtle (asi 45 stupňů), a zatlačte špachtli proti směru pórů.
 • Při aplikování režimu nezastavujte, nepoužívejte k aplikaci příliš velkou sílu a aplikaci provádějte vždy pomalu.
 • Pokud máte na pokožce zánět, vyrážku nebo jiné problémy, použijte produkt až po vyléčení nebo po poradě s lékařem.
 • Doporučujeme aplikovat opakování režimů min. v denním intervalu. Stejný režim by se neměl používat vícekrát denně!

 

UPOZORNĚNÍ:

 • Zařízení nepoužívejte během nabíjení baterie.
 • Před použitím produktu si pozorně přečtěte návod k použití a řádně si jej uschovejte, aby si případně mohli přečíst návod i další lidé, kteří budou produkt používat.
 • Pokud je nabíjecí vedení poškozeno, produkt nepřipojujte k síti, abyste nepoškodili další elektrická zařízení. V případě poškození nebo reklamace kontaktujte výrobce nebo obchod, kde jste produkt zakoupili.
 • Pokud pocítíte bolesti, abnormální pocity na pleti nebo dojde k poškození pleti, okamžitě produkt přestaňte používat a poraďte se s lékařem.
 • Skladujte mimo dosah dětí. Zakázáno používat produkt dětmi!
 • Nepoužívejte produkt v blízkosti hořlavých materiálů (alkohol, benzín, odlakovač na nehty atd.
 • Chraňte výrobek před vlhkostí, nevkládejte jej do myčky nádobí, pračky, do mikrovlnné trouby nebo jiných domácích spotřebičů.
 • Přístroj nepoužívejte ve sprše nebo ve vaně, ani v blízkosti jiného vodního zdroje (vodní nádrže, bazény, umyvadla, dřezy, aj.).
 • Pokud je produkt poškozen neopatrným pádem nebo kolizí, znovu jej nepoužívejte.
 • Nerozebírejte ani neopravujte výrobek doma bez odborníka. Obraťte se na výrobce nebo obchod, kde jste produkt zakoupili.
 • K napájení používejte výhradně USB kabel, který byl součástí balení, abyste zajistili dosažení požadovaného napětí a splnění specifikací produktu.
 • Osoby s elektronickými zdravotnickými prostředky, zejména osoby s kardiostimulátory by měli produkt používat se zvýšenou opatrností a po konzultaci s lékařem.
 • Nepoužívejte přístroj nadměrně dlouho a často, a řiďte se dle doporučené doby ošetření v příručce.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

 • Rozměry produktu: 170x42x15mm
 • Váha produktu: 76g

 

NABÍJENÍ:

Připojte USB kabel ke špachtli (ve spodní části). Použijte USB kabel a připojte jej k počítači nebo k adaptéru a zasuňte do zásuvky.

 

obrazky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Po více než 10 letech úspěšných zkušeností v kosmetickém průmyslu jsme vytvořili značku PALSAR7, která Vám rozšíří obzory v péči o krásu. Nabízí řadu moderních zařízení, díky kterým se stane péče o pokožku ještě snazší. Chceme, abyste se cítili uvolněně a zdravě, vypadali mladě a krásně, a to aniž byste navštívili kosmetické profesionály. Naše výrobky jsou vhodné pro domácí použití, takže si můžete užít luxusní ošetření kdykoliv a kdekoliv.

PALSAR7 poskytuje rozmanitou nabídku nejžádanějších zařízení v péči o Vaši pokožku. Abychom splnili očekávání našich klientů, je naše práce založena na následujících klíčových principech.


BEZPEČNOST
Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z hypoalergenních materiálů, které zvyšují pocit bezpečí. Zároveň jsou naše výrobky certifikovány evropskou normou a ke každému produktu je připojena podrobná příručka. Další informace a pokyny najdete na našich webových stránkách.

ROZMANITOST
Poskytujeme jedinečnou možnost vybrat si z široké škály produktů pro Vaši pokožku. Naše výrobky jsou prezentovány v několika barvách, s odlišnými funkcemi a tvary. Můžete si díky tomu vybrat produkt vhodný přímo pro Vás.

ODBORNOST
Neustále shromažďujeme a rozvíjíme naše odborné znalosti v oblasti kosmetického trhu, abychom našim zákazníkům poskytli moderní, kvalitní a jedinečné produkty.

palsar7_promofoto (3)