BRUSH ESSENTIALS Sada štětců (15 ks)

Kosmetická sada štětců vč. pouzdra na štětce

Skladem
Kód: 090672171368
1 224 Kč –35 % 795 Kč
BRUSH ESSENTIALS Sada štětců (15 ks)
Akce Doprava zdarma
1 224 Kč –35 %

Sada obsahuje: štětec na pudr, štětec na tvářenku, štětec s houbičkou, štětec na oční stíny, štětec na fixaci makeupu, štětec na stínování, štětec na rozmazání oční línky/kouřové stíny, štětec na rty, štětec na rozčesání obočí/řas, zkosený štětec na linky/obočí, štětec na linky, štětec na obočí/řasy, štětec na konturování, štětec na korektor, zkosený štětec na oči a pouzdro na štětce.

 

PÉČE O PRODUKT:

Pro umytí použijte jemný šampon a vlažnou vodu, následně nechte štětec vyschnout na rovné ploše.

 

MATERIÁL:

Syntetické vlákno

Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

a