MODA MAGIC SPONGES Houbičky na make-up 2 ks

Houbičky vhodné k preciznímu nanesení make-upu či korektoru.

Skladem
Kód: 090672368201
249 Kč

MŌDA® STIPPLE & BLEND MAGIC SPONGES 2 ks

Houbičky jsou vhodné k preciznímu nanesení make-upu či korektoru.

Použití: houbičku mírně namočte a vymačkejte z ní přebytečnou vodu. Poté naneste make-up na obličej a "vťupkáním" vpracujte do pleti. Záhyby houbičky jsou vhodné k nanesení make-upu v okolí očí a na nos.

MODA® Pro Variety Magic Sponges Tutorial ft. Giana Lauren Beauty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Royal & Langnickel vyrábí špičkové štětce již sedm desetiletí a je tak jedničkou na trhu, uznávaným lídrem ve vývoji i výrobě a rovněž držitelem několika patentů.

Reputace této rodinné společnosti je založena na integritě, kvalitě a inovacíchIniciativou celého týmu je tedy především snaha netradičním přemýšlením vyvíjet dokonalé kosmetické štětce výjimečné kvality a designu a předpovídat tak nejnovější trendy.

V široké nabídce produktů naleznete štětce se 100% přírodními štětinami, syntetickými vlákny nebo jejich kombinaci. Směsi přírodních štětin a syntetického vlákna navíc poskytují správnou rovnováhu síly a odolnosti produktů. Štětce jsou různých tvarů a velikostí, proto si můžete vybrat jednotlivce k líčení konkrétních partií obličeje, nebo celé sady štětců, které jsou určeny vždy ke konkrétnímu použití a součástí jejich balení je i praktické pouzdro.

Royal & Langnickel využívá nejmodernější technologie výrobních metod a udržuje přísné kontroly kvality výroby, které odpovídají globálním standardům, včetně celospolečenského závazku k ekologickým výrobním principům a jejich činnost je tak v souladu s certifikací zdraví a bezpečnosti.

Doufáme, že i Vy budete se značkou spokojeni a jménem celé rodiny Royal & Langnickel se těšíme na splnění vašich potřeb v oblasti krásy a umění.

a