Dermokosmetika UNICSKIN: účinná a praktická

Chcete o svou pleť pečovat, ale zároveň nechcete trávit příliš času vybíráním vhodných produktů?

all products III

 

Dermokosmetika UNICSKIN přichází s konceptem "Efficient Beauty - Účinná krása", který se zakládá na snížení počtu používaných produktů a zároveň maximální koncentraci aktivních látek a jejich unikátní kombinaci. Ve složení pak vynechává další "plniva", která pro pokožku nepředstavují žádné reálné výhody.

 

UNICSKIN je společnost založená v New Yorku, jejíž dermokosmetika je vyráběna ve Španělsku. Jejím heslem je maximální účinnost a jednoduchost při používání produktů. Nabízí opravdu efektivní péči pro všechny typy pokožky. Pleti velmi prospěje, když se méně stresujeme, máme více času pro sebe a nikam nespěcháme. S ohledem na tuto skutečnost UNICSKIN přichází s jednoduchou aplikací produktů a instrukcemi, jak produkty používat co nejúčinněji a nejrychleji.

 

V závislosti na věku, typu pokožky, kožních problémech či konkrétním životním stylu by měl každý pečovat o svou pleť odlišně. Existují však aktivní látky, které jsou účinné jak pro muže, tak pro ženy? Ano! Jediný fyziologický rozdíl mezi pokožkou ženy a muže spočívá v tom, že mužská pleť je o 20 % silnější než ženská, je mastnější a obsahuje vyšší množství kolagenu a elastinu. Pleť muže a ženy se projevuje odlišně, nicméně problémy s pletí nejsou rozdělovány podle pohlaví, ale podle typu pleti a dalších osobních konkrétních faktorů.  Aktivní látky pracují stejným způsobem a jsou stejně účinné jak v péči o mužskou, tak o ženskou pokožku. Kromě toho UNICSKIN vyvíjí výhradně koncentrované složení, které je bez olejů, a vyhovuje tak všem, jak rovněž dokazují testy této společnosti.

Dvě pohlaví, jeden společný cíl: skutečné výsledky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení