MY EARTHDAY - KOREJSKÁ DĚTSKÁ KOSMETIKA

Vaše dítě si zaslouží tu nejkvalitnější péči!

 

 

Korejská značka My Earthday byla vyvinuta výhradně pro děti hned od narození, kosmetika je ale také vhodná pro každého, kdo má velmi jemnou pokožkou.
Používá pouze poctivé čisté přírodní ingredience a produkty neobsahují žádné chemické složky. Tím pomáhá ke snížení chemického zatížení organismu dětí, méně dráždí pokožku a nevysušuje ji. My Earthday používá pouze poctivé čisté přírodní ingredience. Je nejen šetrná k citlivé dětské pokožce, ale také k přírodě a všeobecně životnímu prostředí. Vyrobeno z přírodních 100% organických složek, neobsahuje žádné chemické přísady. Dle EWG (jedna z nejvlivnějších organizací USA, zaměřená proti používání složek, které můžou škodit jak přírodě, tak i lidskému zdraví) dostaly produkty značky My Earthday zelenou značku, představují tedy nejnižší možný risk.

Produkty jsou také ekologicky baleny, na tisk se používá sójový netoxický inkoust.

 

V nabídce naleznete produkty:

Bublinková čistící pěna 300ml

Dětská čistící pěna MyEarthday Bubble Foaming Cleanser je určena pro jemnou pokožku obličeje a rukou, zejména pro děti s velmi citlivou pletí. Má pH nejbližší k pH pokožky obličeje, tedy 5,5. Odstraňuje nečistoty po venkovních aktivitách, prach nebo zbytky opalovacího krému a zanechává pokožku hydratovanou a jemnou. Vhodná i pro alergiky. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky, kterým můžete věřit. Při kontaktu s očima pěna nepálí. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.

Osvěžující šampón 300ml

Dětský osvěžující šampón MyEarthday Fresh Shampoo s lehce kyselým pH (6,5) je vhodný pro citlivou dětskou pokožku hlavy a první vlásky. Efektivně působí na dětskou seboreu, nedráždí kůži a je vhodná i pro alergiky. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky, kterým můžete věřit. Produkt využívá jako přírodní čistící složku výtažek z kokosových ořechů. Při testování německým Derma Test získal tento produkt nejlepší možnou známku, tedy nejnižší stupeň podráždění kůže. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.

Jemný tělový mycí gel 300ml

Dětský tělový gel MyEarthday Mild Body wash je určený pro jemnou dětskou pokožku, zejména pro děti s velmi citlivou pletí a alergiky. Má pH nejbližší k pH pokožky, tedy 5,5. Odstraňuje nečistoty a pot a zanechává pokožku hydratovanou a jemnou. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky, kterým můžete věřit. Produkt využívá jako přírodní čistící složku výtažek z kokosových ořechů. Při testování německým Derma Test získal tento produkt tu nejlepší známku, tedy nejnižší stupeň podráždění kůže. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.

Hydratační mléko 150ml

Hydratační mléko MyEarthday Moisturizing Lotion je hypoalergenní mléko, které pomáhá hydratovat a zklidnit citlivou pokožku. Vhodné pro alergiky a děti s velmi citlivou pokožkou. Obsahuje zelený čaj a avokádový olej a je určen na obličej i tělo. Neobsahuje žádné chemické ani škodlivé ingredience, pouze organické přírodní složky. Produkt je vhodný pro děti od narození i jejich rodiče.

Skin Care Sada - Mycí gel, Šampon, Hydratační mléko