MOSQUITNO Samolepky s citronelovou vůní

87181641 12799

Nálepky MosquitNo uvolňující citronelovou vůni minimálně 72 hodin.

Vhodné na textil, postel, karavan, stan, atd.


  • Skladem
89 Kč
Kategorie: Doplňky
 

Praktické citronelové samolepky MosquitNo Trendy Citronella SpotZzz Stickers jsou 100% přírodní a neobsahují žádnou kapalinu. Díky citronelové vůni, kterou uvolňují postupně 72 hodin, jsou vítanou alternativou k mnohdy lepkavým a těžkopádným krémovým repelentům a vonným tyčinkám. Samolepky se často používají při sportování a dalších venkovních aktivitách - lze je nalepit na oblečení, spací pytel, rám postele, karavan nebo stan.

 

Obsah balení: 6 ks samolepek s různými barevnými motivy

 

Upozornění: Nevhodné pro děti mladší 3 let. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte v případě alergie na citronelu. Nepoužívejte přímo na kůži. Neskladujte v blízkosti potravin a nápojů. Děti smí používat pouze pod dohledem rodičů. Skladujte na chladném suchém místě. Po použití si umyjte ruce. Pokud se objeví vyrážka, opláchněte postižené místo tekoucí vodou a zalepte náplastí. Pokud potíže přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zvracení vyhledejte lékařskou pomoc.

 

MOSQUITNO


MosquitNo nabízí náramky, samolepky či produkty k péči o pleť, které chrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí (> 6 měsíců, > 3 roky). Značka MosquitNo kombinuje funkčnost se zábavnými elementy, výrobky jsou zaměřené na životní styl, navíc jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. Všechny výrobky MosquitNo využívají Nano Technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.