MOSQUITNO Samolepky s citronelovou vůní (6 ks)
Popis
Praktické citronelové samolepky MosquitNo Trendy Citronella SpotZzz Stickers jsou 100% přírodní a neobsahují žádnou kapalinu. Díky citronelové vůni, kterou uvolňují postupně 72 hodin, jsou vítanou alternativou k mnohdy lepkavým a těžkopádným krémovým repelentům a vonným tyčinkám. Samolepky se často používají při sportování a dalších venkovních aktivitách - lze je nalepit na oblečení, spací pytel, rám postele, karavan nebo stan.
Obsah balení: 6 ks samolepek s různými barevnými motivy
Upozornění: Nevhodné pro děti mladší 3 let. Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte v případě alergie na citronelu. Nepoužívejte přímo na kůži. Neskladujte v blízkosti potravin a nápojů. Děti smí používat pouze pod dohledem rodičů. Skladujte na chladném suchém místě. Po použití si umyjte ruce. Pokud se objeví vyrážka, opláchněte postižené místo tekoucí vodou a zalepte náplastí. Pokud potíže přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zvracení vyhledejte lékařskou pomoc.
MOSQUITNO
MosquitNo nabízí náramky, samolepky či produkty k péči o pleť, které chrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!