MOSQUITNO Dekorativní Květináč

87181641 12744

Květináč odpuzující hmyz ze zahrady i bytu po dobu až 6-8 týdnů


  • Vyprodáno
279 Kč
Kategorie: Doplňky
Položka byla vyprodána...
 

Dekorace pro dům i zahradu s citronelovým olejem, V létě se dá použít na terasu či do karavanu, na balkón, do ložnice či kanceláře.

 

K dostání ve 4 různých designech. Součástí balení jsou 4 gumové houbičky uvolňující citronelovou vůni po dobu 6-8 týdnů. Možno dokoupit náhradní náplň.

 

Udržujte mimo dosah dětí a zvířat.

 

UPOZORNĚNÍ: Obsahuje citronelový olej. Může způsobovat podráždění očí. Po aplikaci houbičky si pečlivě umyjte ruce.

 

SLOŽENÍ: Citronelový olej 15% (1,8g) v jedné houbičce, neopracovaná guma 65%, Zinc iron Oxide, Iron Oxide, Ultramarine blue, Calcium Carbonate, Zinc Stearate and Sulfur (10%), barvivo 10%.

 

Hmotnost jedné gumové houbičky - 3 g.

 

MosquitNo je inovativní značka v segmentu přípravků, které slouží jako odpuzovače hmyzu. Všechny výrobky MosquitNo využívají Nano Technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. Tato aktivní látka je aplikována na různých typech nosičů jako jsou kosmetické přípravky, náramky, nálepky nebo dokonce vtipné outdoorové květiny v květináči. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!

MOSQUITNO


MosquitNo nabízí náramky, samolepky či produkty k péči o pleť, které chrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí (> 6 měsíců, > 3 roky). Značka MosquitNo kombinuje funkčnost se zábavnými elementy, výrobky jsou zaměřené na životní styl, navíc jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. Všechny výrobky MosquitNo využívají Nano Technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.