Yetush Smooth Citronella Náramek s citronelou - Modrý

Užijte si cestování, sportování či jinou outdoorovou aktivitu s voňavými náramky obsahujícími citronelu.

Vůně náramku vydrží až 10 dní. Stačí vyjmout z obalu a navléknout na ruku nebo nohu. Po použití uchovejte náramek ve stínu a vraťte zpátky do zip obalu pro budoucí použití.

Modré provedení

Skladem
Kód: 8594209100446
Značka: Yetush
59 Kč
Kategorie: Další

Užijte si cestování, sportování či jinou outdoorovou aktivitu s voňavými náramky obsahujícími citronelu.

Vůně náramku vydrží až 10 dní. Stačí vyjmout z obalu a navléknout na ruku nebo nohu. Po použití uchovejte náramek ve stínu a vraťte zpátky do zip obalu pro budoucí použití.

 

PRO KOHO JSOU NÁRAMKY YETUSH URČENY?

Pro každého, kdo si chce užít výlety, dovolené, nebo pobyt na vlastní zahradě. Náramky jsou voňavé a obsahují citronelu.

Ať už jdete na výlet do přírody, nebo třeba sedíte na venkovní zahrádce a chcete si vychutnat oběd nebo zmrzlinu. Citronelový náramek se Vám bude hodit.

Jeden náramek vydrží vonět až 10 dní, obsahují silnou koncentraci citronely.

 

KDY A JAK NÁRAMKY POUŽÍT?

Náramek si můžete na ruku nebo nohu dát kdykoliv budete potřebovat. Po použití uchovejte náramek ve stínu a vraťte zpátky do zip obalu pro budoucí použití.

 

VAROVÁNÍ: Nebezpečí. Před použitím si přečtěte pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití.

 

STANDARDNÍ VĚTY O NEBEZPEČNOSTI: Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Škodlivé pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/pár/aerosolů. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce/Při nejistotě a obavách: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické centrum/lékaře. Zlikvidujte obsah/obal v souladu s místními předpisy.

 

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte ve stínu a na suchém a dobře větraném místě. Chraňte před: Světlem. UV-zářením/slunečním světlem, teplem, vlhkostí. Neskladujte ani nepoužívejte v blízkosti potravin či nápojů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

yetush

Yetush náramky Vám přináší krásnou vůni citronely, se kterou bude Vaše léto ještě příjemnější. Můžete je také použít při cestování, kempování ve stanu nebo karavanu, procházkách po přírodě, vodních aktivitách a při mnoha dalších příležitostech.

Produkty jsou velmi kvalitní, neboť obsahují 100% BIO citronelový olej, a vůně náramků i samolepek tak dlouho vydrží.

Yetush citronelové produkty mají jednoduché použití a jsou vhodné pro děti od 3 let.

Užijte si léto se svěží vůni citronely. 

VÝHODY?

Jednoduchá aplikace, Přírodní složení, Šetrné k planetě, Bezpečné složení, Neobsahuje DEET, Cenově dostupné, a mnoho dalšího! :-)