Inter-Vion Květinová látková čelenka na vlasy - růžová

Elegantní květinová čelenka na vlasy. Díky textilnímu materiálu a tvarovacímu drátku uvnitř čelenky ji lze využít na sepnutí copu, culíku, drdolu nebo pouze jako čelenku na vlasy a konce čelenky si vytvarovat do požadovaného tvaru, mašle či jiné ozdoby.

Skladem
Kód: 5902704175044
Značka: Inter-Vion
99 Kč
Kategorie: Vlasy
Inter-Vion Květinová látková čelenka na vlasy - růžová
Novinka Tip

Elegantní květinová čelenka na vlasy. Díky textilnímu materiálu a tvarovacímu drátku uvnitř čelenky ji lze využít na sepnutí copu, culíku, drdolu nebo pouze jako čelenku na vlasy a konce čelenky si vytvarovat do požadovaného tvaru, mašle či jiné ozdoby. Květinový vzor je nyní IN, a jelikož vzor obsahuje několik barev, můžete čelenku zkombinovat téměř ke všem vašim outfitům. Čelenku proto jistě ocení dospělé ženy, děti, teenageři, maminky, ale i babíčky.

Upozornění:

Skladujte mimo dosah dětí, skladujte na suchém místě, skladujte mimo sluneční záření. Neperte.

Rozměry (cm): 18x18x3,5

Inter-Vion je společnost, která se zaměřuje na produkty usnadňující péči o Vaši pleť, tělo i domácnost.

Nabízí například nejrůznější hřebeny, včetně populárních Tangle Definerů, pilníky na nehty různých hrubostí, velikostí a tvarů, houbičky na make-up, nůžtičky na manikúru, štípky na nehty, kosmetické taštičky a mnoho dalšího.

Inter-Vion poskytuje různé kvality i standardy od cenově dostupných po luxusní a profesionální.

Mezi její nabídku patří několik značek, které můžete vidět níže. V naši nabídce máme především produkty značek Inter-Vion, BeautyLook, KillyS a Glamour.

3_1